Ціни на Dawstar Moly 1B 28 2023 frame 20
Фото 6 | від 700 до 810 zł Модельний рік: 2023; Тип: Тип: міський; Матеріал рами: сталь; Амортизація: без амортизації; Матеріал вилки: сталь; Діаметр коліс ("): 28; Передні гальма: обідній механічний (V-brake); Задні гальма: педальний; Швидкостей (шт): 1; Форма керма: вигнутий; Комплектація: крила; сідло з пружинами |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rower miejski DAWSTAR Moly 1B 28 cali damski Czarny | 700 zł |
Rower miejski DAWSTAR Moly 1B 28 cali damski Biały | Bezpłatny transport | | 700 zł |
Rower miejski DAWSTAR Moly 1B 28 cali damski Biały | Bezpłatny transport | 700 zł |
Rower miejski DAWSTAR Moly 1B 28 cali damski Cappuccino | 700 zł |
Rower miejski DAWSTAR Moly 1B 28 cali damski Miętowy | 700 zł |
Rower miejski DAWSTAR Moly 1B 28 cali damski Biały + Koszyk na rower VÖGEL | 760 zł |
Rower miejski DAWSTAR Moly 1B 28 cali damski Biały + Koszyk wiklinowy na r | 810 zł |
Rower miejski DAWSTAR Moly 1B 28 cali damski Czarny | Bezpłatny transport | 700 zł |
Rower miejski DAWSTAR Moly 1B 28 cali damski Cappuccino | Bezpłatny transp | 700 zł |
Rower miejski DAWSTAR Moly 1B 28 cali damski Cappuccino + Koszyk wiklinowy | 810 zł |
Rower miejski DAWSTAR Moly 1B 28 cali damski Miętowy + Koszyk wiklinowy na | 810 zł |
Rower miejski DAWSTAR Moly 1B 28 cali damski Miętowy | Bezpłatny transport | 700 zł |
Rower miejski DAWSTAR Moly 1B 28 cali damski Czarny | Bezpłatny transport | 700 zł |
Rower miejski DAWSTAR Moly 1B 28 cali damski Cappuccino | Bezpłatny transp | 700 zł |
Rower miejski DAWSTAR Moly 1B 28 cali damski Miętowy | Bezpłatny transport | 700 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!