Ціни на Clatronic HA 3494
від 100 до 176 zł Вірний кухонний помічник у приготуванні хрустких вафель обладнаний круглої жарочною поверхнею діаметром 18 див Пластини з антипригарним покриттям є знімними, що спрощує завдання щодо їх очищення від забруднень після закінчення процедури готування. Модель примітна оснащеністю термостатом для плавного регулювання температури нагріву пластин. Він розташувався на поверхні кришки Clatronic HA 3494, а ліворуч і праворуч від механічної «крутилки» знаходяться світлові індикатори живлення та нагріву відповідно. Максимальна електрична потужність, споживана пристроєм під час роботи, становить 1200 Вт. З таким показником приготування вафель займає мінімум часу (близько 3-4 хв. на випічку одного виробу). Дві частини вафельниці щільно прилягають один до одного, а для відкриття кришки в моделі передбачен...а зручна термоізольована ручка. В інструкції до приладу описані технічні моменти, пов'язані з його експлуатацією, так і наведені рецепти приготування вафель. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Clatronic HA 3494 1 waffles 1200 W Grey HA3494 | 100 zł |
Clatronic HA 3494 - waffle cone maker | 136 zł |
Clatronic HA 3494 AGDM-TOS-CRC-013 | 110 zł |
Waflownica CLATRONIC HA 3494 | 110 zł |
Clatronic Waflownica Clatronic HA 3494 (1200W; kolor srebrny) | 108 zł |
Waflownica Clatronic HA 3494 (1200W; kolor srebrny) | 133 zł |
Waflownica CLATRONIC HA 3494 | 110 zł |
Clatronic Urządzenie do wypieku wafli HA 3494 | 106 zł |
Waflownica CLATRONIC HA 3494 1 W | 103 zł |
Waflownica, urządzenie do wypieku wafli Clatronic HA 3494 | 117 zł |
Waflownica, urządzenie do wypieku wafli Clatronic HA 3494 | 119 zł |
HA 3494 | 176 zł |
Waflownica Clatronic HA 3494 (1200W; kolor srebrny) | 114 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!