Ціни на зрошувач Cellfast IDEAL (52-160) (52-160)
Фото 3 | від 58 до 72 zł Тип: імпульсний; Опора: ніжка; Кут поливу (°): 20 - 360; Регулювання кута поливу; Дальність поливу (м): 13; Тиск (бар): 2 - 4; Витрата води (м3/год): 0.66 - 1.02; Додатковий вихід; |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cellfast Lux Zraszacz Pulsacyjny Srebrny 530 m2 1706065100 | 58 zł |
Cellfast Cellfast Profesjonalny zraszacz pulsacyjny Lux Ideal | 67 zł |
Cellfast Profesjonalny zraszacz pulsacyjny Lux metalowy (52-160N) | 58 zł |
Cellfast Zraszacz Pulsacyjny Lux C52-160 | 69 zł |
Zraszacz pulsacyjny CELLFAST LUX IDEAL 52-160 | 63 zł |
Profesjonalny zraszacz pulsacyjny Cellfast LUX IDEAL | 66 zł |
Profesjonalny zraszacz pulsacyjny Cellfast Lux | 72 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!