Ціни на Candy Smart CS4 1062DE/2-S білий (31011177)
Фото 4 | від 974 до 1 719 zł Тип завантаження: фронтальне завантаження; Завантаження (кг): 6; Швидкість віджимання (об/хв): 1000; Витрата води (л): 40; своя програма; швидке прання; делікатне прання; гігієна (дитячий одяг); джинсовий одяг; самоочищення; Контроль піноутворення; Контроль дисбалансу; Захист від дітей в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CANDY Pralka CANDY CS4 1062DE/1-S BiałyPralka automatyczna o głębokości 45 cm, pojemności wsadu 6 kg, prędkości wirowania 1000 obr/min w klasie energetycz... щеnej D.Korzyści: Technologia Smart Touch zapewniająca najłatwiejsze pranie w historii Dodatkowa zawartość w aplikacji Dodatkowe cykle Wskazówki i porady dla osiągnięcia idealnych rezultatów prania Inteligentna kontrola MediaMarkt.plПоскаржитись | 1 149 zł |
Candy Pralka slim CS4 1062DE/1-S HWCDYRFL1010496Poznaj innowacyjną pralkę Candy Smart CS4 1062DE/1-S
Linia SMART
Dzięki aplikacji możesz zdalnie sterować swoi... щеm urządzeniem.
1000 obr./min
Wysoka prędkość wirowania zapewnia odpowiednie odprowadzenie wody z tkanin.
6 kg załadunku
Jednorazowy załadunek wynoszący do 6 kg.
Rozmiar SLIM
Małe wymiary przy standardowym załadunku.
40 cm
Duży załadunek w małych gabarytach - tylko 40 cm głębokości.
KG Detector
Rozbudowana automatyka wagowa dobiera optymalne parametry prania, takie jak ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 1 299 zł |
Candy Smart CS4 1062DE/1-S Slim 6kg 1000obr/minAutomatyka prania:tak;Auto OleOle.plПоскаржитись | 1 147 zł |
Candy Pralka slim CS4 1062DE/1-S HWCDYRFL1010496Poznaj innowacyjną pralkę Candy Smart CS4 1062DE/1-S
Linia SMART
1000 obr./min
6 kg załadunku
Rozmiar SLIM
40 cm
KG Detector
Rozbudowana automatyka wagowa dobiera optymalne parametry prania, takie jak ... (zobacz więcej) Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 299 zł |
Candy Pralka slim CS4 1062DE/1-S 63226Poznaj innowacyjną pralkę Candy Smart CS4 1062DE/1-S
Linia SMART
1000 obr./min
6 kg załadunku
Rozmiar SLIM
40 cm
KG Detector
Rozbudowana automatyka wagowa dobiera optymalne parametry prania, takie jak ... (zobacz więcej) Kakto.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 299 zł |
Pralka slim CANDY CS4 1062DE/1-S CANDY Pralka slim CS4 1062DE/1-S Etykieta energetyczna: Pobierz Rodzaj: Wolnostojąca Wyświetlacz / Panel... ще: Tak Ładowanie: front Załadunek: 6 kg Pojemność bębna: 48 l Ilość programów prania: 16 Programy i opcje prania: Bawełna/EcoBawe Erli.plПоскаржитись | 1 085 zł |
Candy Smart CS4 1062DE/1-S Slim 6kg 1000obr/minAutomatyka prania:tak;Auto RTV Euro AGDПоскаржитись | 1 147 zł |
Pralka CANDY CS4 1062DE/1-S slim | 1 459 zł |
Pralka CANDY CS4-1062DE/1-SL Innowacyjna pralka Candy Smart CS4 1062DE/1-S Linia SMART Dzięki aplikacji możesz zdalnie sterować swoim urzą... щеdzeniem. 1000 obr./min Wysoka prędkość wirowania zapewnia odpowiednie odprowadzenie wody z tkanin. 6 kg załadunku Jednorazowy załadunek wynoszący do 6 kg. Rozmiar SLIM Małe wymiary przy standardowym załadunku. KG Detector Rozbudowana automatyka wagowa dobiera optymalne parametry prania, takie jak ilość wody czy długość cyklu, do wielkości załadunku. Połączenie NFC Zdalnie steruj i zarządzaj pralką za pomocą smartfona lub tabletu. SMART Czytelny wyświetlacz, intuicyjne ikony i prosta nawigacja sprawiają, że wybór odpowiedniego programu prania jest prostszy niż kiedykolwiek. Teraz łatwo i szybko ustawisz idealny cykl dla rodzaju pranej odzieży. Szeroki wachlarz możliwości Candy SMART oferuje wszystko, czego potrzebujesz. 16 programów Aż 16 programów do wyboru. Sprawdź cykle do prania odzieży: bawełnianej, białej, delikatnej, dziecięcej. Ponadto: Eco Mix 20 stopni, jeans, płukanie, pranie wstępne, syntetyki, szybki 14, 30 lub 59 min, wełna, pranie ręczne oraz wirowanie. Active Motion System Szybko, wydajnie i niezwykle skutecznie. Zmienna prędkość obrotowa bębna to inteligentne rozwiązanie o znaczącym wpływie na efektywność prania. Od razu poczujesz różnicę! Higieniczne pranie w mniej niż godzinę To skuteczny i szybki program do walki z bakteriami i wirusami. Pranie w 60° C gwarantuje perfekcyjną dezynfekcję i głębokie czyszczenie ubrań w wyjątkowo krótkim czasie. Tylko 59 minut wystarczy by cieszyć się czystym i pachnącym praniem. ZATRZYMUJ I DORZUCAJ PRANIE Myślisz, że nie można zatrzymać prania? Teraz już tak. W naszej pralce wystarczy wcisnąć pauzę, by bez obaw otworzyć bęben, dorzucić ubranie i kontynuować przebieg programu. KG Detector Automatyczny dobór najlepszych parametrów prania (ilość wody i obrotów wirowania oraz czas trwania cyklu) na podstawie wagi załadunku. Z funkcją KG Detector nie tylko będziesz cieszyć się doskonałymi efektami, ale także zaoszczędzisz czas i pieniądze. Opóźnienie startu Dostosuj działanie pralki do swojego planu dnia. Masz możliwość zaprogramowania pracy ... Erli.plПоскаржитись | 974 zł |
Pralka slim CS4 1062DE/1-S | 1 719 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!