Ціни на зволожувач повітря Camry CR 7964
Фото 10 | від 178 до 231 zł Малошумний і недорогий ультразвуковий зволожувач побутового класу з стильним зовнішнім дизайном, цифровою сенсорною системою управління з LED-дисплеєм, вбудованим гігрометром і функцією гігростата для автоматичного регулювання рівня відносної вологості. Також варто відзначити наявність таймера автоматичного відключення і комплектацію пультом дистанційного керування, що дозволяє вмикати/вимикати і регулювати режим роботи пристрою не встаючи з ліжка. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, відрізняється зручним управлінням і елегантним зовнішнім дизайном, який впишеться в будь-який дизайнерський інтер'єр. Здатний оперативно відновлювати і підтримувати на оптимальному рівні Вологість в житлових/офісних приміщеннях, що особливо важливо взимку. Полегшує дихання при астмі, інш...их захворюваннях верхніх дихальних шляхів і кашлі. Дозволяє уникнути надмірної сухості шкіри, шарування нігтів, ламкості і сухості волосся. Буде корисний для сімей з маленькою дитиною під час опалювального сезону. Для створення холодної пари в цьому пристрої використовується ультразвуковий випромінювач з довговічною мембраною. Витрата води зволожувача повітря Camry CR 7964 досягає 300 мл/год, чого цілком достатньо для однієї або пари суміжних кімнат загальною площею до 35 м². Запасу води вистачить на 14 год роботи середньої інтенсивності. Продуктивність апарату можна регулювати вручну або автоматично. Передбачений безшумний нічний режим. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CAMRY CR 7964 cichy nawilżacz powietrza z technologią ultradźwiękową dysza | 189 zł |
Podłogowy Camry CR 7964 AGDM-NAW-CMY-008 | 178 zł |
Nawilżacz powietrza Camry CR 7964 Biały | 178 zł |
Nawilżacz ultradźwiękowy CAMRY CR 7964 powietrza 4,2L | 193 zł |
Camry Air humidifier CR 7964 35 m³, 25 W, Water tank capacity 4.2 L, Ultra | 231 zł |
Camry Air humidifier CR 7964 35 m³, 25 W, Water tank capacity 4.2 L, Ultra | 199 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!