Ціни на пальник Campingaz Super Carena R
від 107 до 113 zł Тип: пальник; Паливо: газ; Кріплення балона: різьбове; Потужність (Вт): 3000; Витрата палива (г/год): 220; Час безперервної роботи (хв): 720; Час закіпання 1 л води (с): 240; Регулятор потужності; Габарити (мм): 190x110x110; Вага (г): 600; |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Campingaz Kuchenka Super Carena R 2000033792 | 107 zł |
Campingaz Campingaz Super Carena R - 31483 | 107 zł |
Campingaz Super Carena R Gas Cooker Niebieski | 113 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!