Ціни на Brit Premium Beef/Tripe 0.4 кг
Фото 3 | від 5 до 14 zł Тип: вологий / консерви; Кількість (шт): 1; Вага упаковки (кг): 0.4; Вік: дорослі; Розмір собаки: малі; середні; великі; гігантські; Загальне призначення: повсякденний; |
0.4 кг0.8 кг |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Premium By Nature Beef & Tripe puszka 400g | 14 zł |
Pasztet z wołowiny z flakami BRIT Premium by Nature Beef with Tripe, 400 g | 5 zł |
BRIT - Premium by nature beef/tripe wołowina/flaki pies puszka 400g | 6 zł |
Brit Premium By Nature Wołowina / Beef & Tripes 400g | 5 zł |
BRIT Premium By Nature Puszka Wołowina z Podrobami 400g | 7 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!