Ціни на Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Hair/Skin 7 кг
від 137 до 281 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 7; Вік: молоді; дорослі; Розмір собаки: малі; Загальне призначення: повсякденний; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Care Mini Grain-Free Bezzbożowa Hair & Skin Sierść Skóra 7 kg 8595602 | 156 zł |
Karma dla psa BRIT Care Mini Hair & Skin Łosoś ze śledziem 7 kgHypoalergiczna, bezzbożowa karma z łososiem i śledziem dla psów dorosłych ras miniaturowych z sierścią długą, jedwa... щеbistą lub wymagającą specjalnej pielęgnacji. Electro.plПоскаржитись | 137 zł |
Karma dla psa BRIT Care Mini Hair & Skin Łosoś ze śledziem 7 kgHypoalergiczna, bezzbożowa karma z łososiem i śledziem dla psów dorosłych ras miniaturowych z sierścią długą, jedwa... щеbistą lub wymagającą specjalnej pielęgnacji.... Avans.plПоскаржитись | 137 zł |
Brit Brit Care-grain free mini hair & skin łosoś i śledź karma sucha dla pBrit Care-Grain Free Mini Hair & Skin ŁOSOŚ I ŚLEDŹ 7kg Bezzbożowa, hipoalergiczna formuła z łososiem i śledziem dl... щеa dorosłych psów ras miniaturowych z sierścią wymagającą specjalnej pielęgnacji. Dla psów z sierścią długą, jedwabistą lub wymagającą specjalnej pielęgnacji. Łosoś i śledź doskonały... Bee.plПоскаржитись | 164 zł |
Brit Care Mini GF Hair & Skin 7kgSpecyfikacja Brak sztucznych barwników Tak Rasa psa Wszystkie rasy psów miniaturowych Rasa psa Ra... щеsy małych psów Bez laktozy Tak Wiek zwierzęcia Dorosły Bez soi Tak Rodzaj zwierzęcia Pies Bez cukru Brak danych Specyficzne potrzeby zwierzęcia Wypadająca sierść Specyficzne potrzeby zwierzęcia Sierść i skóra Wielkość psa Mini (5 - 10 kg) Smak karmy Śledź Smak karmy Łosoś Forma dawkowania Stały Rodzaj opakowania Plastikowa torba Efekty zdrowotne Skóra i sierść Waga produktu 7 kg Bezglutenowe Tak Bez konserwantów Tak Włókna surowe 1,8% Zawartość wilgoci 10% Białko 32% Popiół surowy 8,4% Zawartość tłuszczu 18% Szerokość 280mm Długość 90mm Wysokość 450mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 181 zł |
Brit Care Mini Hair&Skin - sucha karma dla psa 7kg BM27Brit Care Mini Hair&Skin - sucha karma dla psów ras małych i mini, wymagających specjalnej pielęgnacji sierści Mark... щеa Brit została stworzona w 1994 w czeskiej Pradze. Godnym uwagi jest, że od samego początku działa jako firma rodzinna, a za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związku z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Care Mini Hair&Skin - Łosoś i Śledź, karma dla dorosłych psów ras miniaturowych i małych z długą i delikatną sierścią. Brit Care Mini - Sierść i Skóra Jednym z lepiej znanych produktów marki, jest sucha karma dla psów Brit Care Mini Hair&Skin - Łosoś i Śledź . Karma ta jest dedykowana dla wszystkich psów ras miniaturowych i małych wymagających specjalnej pielęgnacji sierści . Ponieważ kompozycja karmy opiera się w 55% o mięsa ryb - śledź i łosoś , przekłada się to finalnie na 32% zawartość surowego białka i 18% tłuszczu w karmie. Dzięki wysokiej obecności białka w karmie, z pewnością wpływa korzystanie na prawidłowy rozwój wszystkich tkanek i mięśni. Ważnym aspektem jest fakt, iż poza składnikami mięsnymi, karma zawiera rokitnik, witaminę C, prebiotyki i inulinę co wpływa na odporność komórkową i bakteryjną. Wzbogacenie o rumianek, goździki i szałwie ma na celu wspomaganie ochrony antybakteryjnej dla zdrowych zębów naszego pupila. Na koniec karma ta nie zawiera zbóż, soi oraz składników GMO. Brit Care Mini Hair&Skin - najważniejsze cechy karmy 55% mięsa ryb: łososia i śledzia 32% białka surowego łosoś zawiera kwasy Omega 3, które poprawiają jakość sierści i skóry witamina E wspomaga zwalczanie wolnych rodników zawiera prebiotyki na dobre trawienie - MOS i FOS rokitnik, witamina C, prebiotyki i inulina wpływają pozytywnie na odporność rumianek, szałwia i goździki poprawiają stan zdrowia zębów olej z łososia poprawia wygląd włosów i skóry oraz zapobiega chorobom oczu hipoalergiczna energia metaboliczna karmy Brit Care Mini Hair and Skin wynosi 3 950 kcal/kg. Zalety karm Brit Care Mini wysoka zawartość składników zwierzęcych bez zbędnych wypełniaczy jest źródłem witamin, minerałów i aminokwasów wpływa na dobre samopoczucie psa. Inne produkty dla psów dorosłych wymagających specjalnej diety znajdziesz tutaj - Pies - Dieta specjalna , ras mini tutaj - Pies - Rasa miniaturowa , a ras małych tutaj - Pies - Rasa mała Podstawowa karma specjalistyczna dla dorosłych psów ras mini i małych Dostępne opakowania 2kg, 7kg Pamiętaj, że więcej informacji na temat promocji i wyjątkowych ofert znajdziesz na naszych kanałach społecznościowy Miskakarmy.plПоскаржитись | 143 zł |
Brit Care Mini GF Hair & Skin 7kg Brit Care Mini GF Hair & Skin 7kg Brit Care Mini GF Hair & Skin 7kg ✅Kategoria produktu: Sucha karma ✅Wiek... щеpupila: Dorosły ✅Wielkość rasy: Małe rasy - do 10kg Małe rasy - do 5kg ✅Główny smak: Śledź Łosoś Wołowina ✅Właściwości zdrowotne: Sierść i skóra ✅Forma dawkowania: Stały Wartości odżywcze ✅ Popiół surowy 8,4% ✅ Włókna surowe 1,8% ✅ Zawartość wilgoci 10% ✅ Brak sztucznych barwników ✅ Białko 32% ✅ Bez konserwantów ✅ Bezglutenowe ✅ Bez laktozy ✅ Bez soi ✅ Zawartość tłuszczu 18% Erli.plПоскаржитись | 146 zł |
Karma dla psa BRIT Care Mini Hair & Skin Łosoś ze śledziem 7 kgHypoalergiczna, bezzbożowa karma z łososiem i śledziem dla psów dorosłych ras miniaturowych z sierścią długą, jedwa... щеbistą lub wymagającą specjalnej pielęgnacji.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 137 zł |
Brit Care Mini Hair&Skin Salmon&Herring - sucha karma dla psa - 7 kgAkces-markt.pl Поскаржитись | 161 zł |
Brit Care Brit Care Mini Grain-Free Hair & Skin 7 kg - hypoalergiczna bezzBrit Care Mini Grain-Free Hair & Skin 7 kg - hypoalergiczna bezzbożowa karma dla dorosłych psów ras miniaturowych z... щеdługą sierścią 7kg Max&mrau.plПоскаржитись | 138 zł |
Brit Care-Grain Free Mini Hair & Skin ŁOSOŚ I ŚLEDŹ 7kg DARMOWA DOSTAWA +Brit Care-Grain Free Mini Hair & Skin ŁOSOŚ I ŚLEDŹ 7kg
Bezzbożowa, hipoalergiczna formuła z łososi... щеem i śledziem dla dorosłych psów ras miniaturowych z sierścią wymagającą specjalnej pielęgnacji.
Dla psów z sierścią długą, jedwabistą lub wymagającą specjalnej pielęgnacji.
- Łosoś i śledź
doskonały wygląd, lśniąca i jedwabista sierść, zdrowa skóra
- Wysoka zawartość kwasów tłuszczowych omega-3 oraz oleju z łososia
wspaniały wygląd, lśniąca sierść, zdrowa skóra
- Rokitnik, witamina C, prebiotyki MOS, FOS oraz inulina
lepsza odporność komórkowa i bakteryjna
- Rumianek, goździki, szałwia
ochrona antybakteryjna - dla zdrowych zębów
Skład:
suszony łosoś (25%), świeże białko z łososia (16%), suszone śledzie (14%), żółty groszek, tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolami), ciecierzyca, siemię lniane (4%), olej z łososia (3%), gryka, olej z wiesiołka (1%), suszone jabłka, drożdże browarniane, algi (0,5%, Ascophyllum nodosum), hydrolizat muszli skorupiaków (źródło glukozaminy, 260 mg/kg), jagody (230 mg/kg, źródło polifenoli 70 mg/kg i flawonoidów 30 mg/kg), wyciąg z chrząstki (źródło chondroityny, 160 mg/kg), mannooligosacha zoo24.plПоскаржитись | 148 zł |
BRIT Care Mini Grain Free hair & skin 14 kg (2 x 7 kg)Pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów ras minaturowych, ważących od 1 do 10 kg, z sierścią długą, wymagającą specj... щеalnej pielęgnacji lub z wrażliwą skórą.Karma dzięki swojej unikalnej recepturze dostarcza składników odżywczych odpowiadających za piękną i zdrową kondycję skóry i sierści. Nawilżają ją i koją, wspomagając regenerację. Dodane do mieszanki owoce, warzywa i zioła, takie jak: kurkuma, rozmaryn, jagody, suszone jabłka, szałwia, goździki, wzmacniają działanie karmy oraz uzupełniają ją o kolejne wartości odżywcze. Przeciwciała zawarte w recepturze niwelują wolne rodniki, wzmacniając komórki organizmu, a chondroityna i glukozamina wspomagają pracę stawów i chronią chrząstki stawowe przed urazami.Kształt granulek i ich twardość zostały specjalnie dobrane do niewielkich szczęk psów ras małych. Łosoś i śledzie - główne składniki karmy - sprawiają, że jest ona bardzo aromatyczna i smakowita.
Najw Fera.plПоскаржитись | 281 zł |
Brit, karma dla psów, Care Mini Grain-Free Hair &, skin, 7kgKarma sucha dla psa Brit Care Mini Grain-Free Hair & Skin 400g Karma dla małych ras poprawiająca wygląd skóry i sie... щеrści, bezzbożowa, hipoalergiczna formuła z... EmpikПоскаржитись | 149 zł |
BRIT CARE Mini Grain-Free Hair&Skin 7kg | 158 zł |
BRIT Care Mini Grain Free hair & skin 7 kgPełnoporcjowa karma dla dorosłych psów ras minaturowych, ważących od 1 do 10 kg, z sierścią długą, wymagającą specj... щеalnej pielęgnacji lub z wrażliwą skórą.Karma dzięki swojej unikalnej recepturze dostarcza składników odżywczych odpowiadających za piękną i zdrową kondycję skóry i sierści. Nawilżają ją i koją, wspomagając regenerację. Dodane do mieszanki owoce, warzywa i zioła, takie jak: kurkuma, rozmaryn, jagody, suszone jabłka, szałwia, goździki, wzmacniają działanie karmy oraz uzupełniają ją o kolejne wartości odżywcze. Przeciwciała zawarte w recepturze niwelują wolne rodniki, wzmacniając komórki organizmu, a chondroityna i glukozamina wspomagają pracę stawów i chronią chrząstki stawowe przed urazami.Kształt granulek i ich twardość zostały specjalnie dobrane do niewielkich szczęk psów ras małych. Łosoś i śledzie - główne składniki karmy - sprawiają, że jest ona bardzo aromatyczna i smakowita.
Najw Fera.plПоскаржитись | 142 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!