Ціни на епілятор Braun LS 5560
Відео 1Фото 7 | від 259 до 405 zł Жіночий тример торгової марки Braun в своєму класі пристроїв можна віднести до просунутих рішень. Тут для видалення волосся передбачена бриюча сіткова головка OptiShave, для якої заявлена здатність ефективно і швидко збривати небажане волосся на будь-яких ділянках тіла, виключаючи при цьому хворобливі відчуття і порізи. При цьому ефект гладкої шкіри, ясна річ, залишається недовго. Крім власне сіткової бритви в комплект поставки входить насадка для пілінгу (обробки огрубілої шкіри на ногах) і гребінь для підрівнювання в зоні бікіні. Тример Braun LS 5560 є акумуляторною бездротовою моделлю, що покликане Додати зручності в експлуатації. Час автономної роботи досягає 40 хвилин, тоді як заповнення ємності елемента живлення зажадає близько години часу. Завдяки вологозахищеній конструкції після з...астосування робочий блок допустимо промивати під проточною водою, але для вологого гоління використовувати пристрій не можна. Відзначимо також, що виробник рекомендує прилад для власниць чутливої шкіри, які не переносять процедуру епіляції. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Braun 4210201003212 Maszynka do Golenia dla Kobiet Fioletowy 4210201192633 | 405 zł |
Braun Golarka damska Silk Epil LS5560 | 259 zł |
BRAUN LS 5560 | 259 zł |
BRAUN Silk-epil Lady Shaver 5560 | 299 zł |
Golarka BRAUN Lady Shaver 5560 | 284 zł |
Golarka BRAUN Lady Shaver 5560 LS5560 | 299 zł |
Braun Lady Shaver LS 5560 | 260 zł |
Braun Lady Shaver LS5560 golarka damska 1 szt. | 339 zł |
Golarka damska BRAUN Silk-epil LS 5560 | 273 zł |
Golarka Braun Silk&Soft LS5560 Purpurowy | 260 zł |
BRAUN LS 5560 | 333 zł |
Braun Silk-epil Lady Shaver 5-560 Bezprzewodowa Elektryczna Golarka Damska | 299 zł |
Braun LS 5560 | 280 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!