Ціни на Bosch Senior 2.5 кг
від 32 до 47 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 2.5; Вік: дорослі; літні; Розмір собаки: малі; середні; великі; гігантські; Загальне призначення: повсякденний; для активних собак; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Tiernahrung 5216025 Karma Dla Psów 25 kgBez pszenicy i bez cukru
Zmniejszona zawartość białka i minerałów w celu uniknięcia nadwagi
Zawarte w zestawie ek... щеstrakty z muszli wzmacniają chrząstkę Amazon.plПоскаржитись | 32 zł |
Karma dla psa BOSCH Senior 2.5 kgBosch Senior to idealna karma dla psów powyżej 7. roku życia, której zawartość kalorii, białka i minerałów została... щеmocno obniżona, a ponadto nie zawiera pszenicy. Dzięki temu starsze psy nie przybierają na wadze, a proces starzenia komórek ciała zostaje spowolniony. Dodatek kompleksu wzmacniającego odporność, który składa się z mannanów i glukanów, stabilizuje mikroflorę jelitową. Electro.plПоскаржитись | 38 zł |
Karma dla psa BOSCH Senior 2.5 kgBosch Senior to idealna karma dla psów powyżej 7. roku życia, której zawartość kalorii, białka i minerałów została... щеmocno obniżona, a ponadto nie zawiera pszenicy. Dzięki temu starsze psy nie przybierają na wadze, a proces starzenia komórek ciała zostaje spowolniony. Dodatek kompleksu wzmacniającego odporność, który składa się z mannanów i glukanów, stabilizuje mikroflorę jelitową.... Avans.plПоскаржитись | 38 zł |
Bosch BOSCH Maxi Senior drób i ryż 2,5 kg | 40 zł |
bosch Senior 2,5 kgZmniejszona wartość energetyczna (tylko 6% tłuszczu) przy jednocześnie podwyższonej zawartości błonnika (6,5% włókn... щеa surowego) obniża ryzyko przybrania na wadze u starszych psów, u których aktywność jest naturalnie niewielka. Karma Senior jest produkowana bez pszenicy, a zawiera kompleks immunologiczny z mannanów i glukanów, który stabilizuje florę jelitową oraz wzmacnia układ odpornościowy. Zalety w skrócie: opóźnione starzenie się komórek dzięki wysokiemu poziomowi witamin i pierwiastków śladowych Wyciągi z małży dla chrząstki i stawów z mannanami i glukanami do stabilizacji flory jelitowej i układu odpornościowego o zredukowanej zawartości białka, wartości energetycznej i zawartości minerałów Karma pełnoporcjowa dla starszych psów. Pozostałe informacje otrzymają Państwo pod adresem: info@bosch-tier Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 35 zł |
Karma dla psa BOSCH Senior 2.5 kgBosch Senior to idealna karma dla psów powyżej 7. roku życia, której zawartość kalorii, białka i minerałów została... щеmocno obniżona, a ponadto nie zawiera pszenicy. Dzięki temu starsze psy nie przybierają na wadze, a proces starzenia komórek ciała zostaje spowolniony. Dodatek kompleksu wzmacniającego odporność, który składa się z mannanów i glukanów, stabilizuje mikroflorę jelitową.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 38 zł |
Bosch Tiernahrung Senior - 2.5 kg | 38 zł |
BOSCH Maxi Senior drób i ryż 2,5 kgPełnoporcjowa, sucha karma dla starszych psów ras dużych.Po ukończeniu 7/8 roku życia w organiźmie psów zachodzą pe... щеwne zmiany. Zwalnia się metabolizm, a także praca niektórych narządów wewnętrznych. Receptura karmy została oparta na drobiu, jako źródle białka, oraz na ryżu dostarczającym węglowodanów. Drób powszechnie uchodzi za delikatne i lekkostrawne mięso, z niewielką zawartością tłuszczu. Dzięki temu karma posiada jedynie 6,5% tłuszczu w suchej masie. Dodatki użyte do receptury zwiększają ilość włókna surowego do 6,5%. Duże rasy psów, osiągające masę ciała ponad 25 kg potrzebują wzmocnienia układu kostno-szkielet Fera.plПоскаржитись | 40 zł |
Karma sucha dla psa BOSCH Senior, 2,5 kgBosch Senior to idealna karma dla psów powyżej 7. roku życia, której zawartość kalorii, białka i minerałów została... щеmocno obniżona, a ponadto nie zawiera psze... EmpikПоскаржитись | 34 zł |
Bosch Maxi Senior 2,5kg | 43 zł |
Bosch Maxi Senior 2,5kg | 47 zł |
Karma dla psa BOSCH Maxi Senior 2.5 kgKarma BOSCH Maxi Senior ze świeżym drobiem i ryżem ma wysoką redukcję energii, białka i minerałów, a zatem spełnia... щеwymagania żywieniowe starszych psów dużych ras (od 25 kg wagi końcowej) od 7 / 8 roku życia. Electro.plПоскаржитись | 40 zł |
Karma dla psa BOSCH Maxi Senior 2.5 kgKarma BOSCH Maxi Senior ze świeżym drobiem i ryżem ma wysoką redukcję energii, białka i minerałów, a zatem spełnia... щеwymagania żywieniowe starszych psów dużych ras (od 25 kg wagi końcowej) od 7 / 8 roku życia.... Avans.plПоскаржитись | 40 zł |
Karma dla psa BOSCH Maxi Senior 2.5 kgKarma BOSCH Maxi Senior ze świeżym drobiem i ryżem ma wysoką redukcję energii, białka i minerałów, a zatem spełnia... щеwymagania żywieniowe starszych psów dużych ras (od 25 kg wagi końcowej) od 7 / 8 roku życia.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 40 zł |
Karma sucha dla psa BOSCH Maxi Senior, 2,5 kgMaxi Senior z Drobiem i Ryżem - pełnoporcjowa karma dla starszych psów dużych ras (powyżej 25 kg) Kompozycja składn... щеików odżywczych została dobrana tak, aby o... EmpikПоскаржитись | 40 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!