Ціни на Bosch Advanced Aquatak 150 (0.600.8A7.700)
Відео 1Фото 6 | від 1 300 до 2 008 zł Заряджений апарат високого тиску з модельного ряду Bosch зразка 2017 року, що розташувався на проміжної щаблі між мінімийками споживчого та професійного призначення. Балом у роботі агрегата заправляють 2200-ватний електромотор і чотирициліндровий самоусмоктуючий насос з продуктивністю перекачування води 8 л/хв. (480 л/год). За іншим робочим параметрам Bosch Advanced Aquatak 150 характеризується силою подачі водяного струменя під тиском до 150 бар і можливістю оперувати нагрітими водними масами (до 40 °С) для поліпшення результативності вологого прибирання. Також в активах моделі є система подачі мийного засобу з утворенням піни. Залежно від складності виконуваних завдань, оператор мінімийки вправі вдатися до послуг різних насадок: двох віялових (звичайної та кутовий) поряд з роторної. Для...шлангу високого тиску, який володіє довжиною 8 м, в конструкцію апарата впроваджена котушка з руків'ям. Стійке положення мийки під час роботи досягається завдяки жорсткій опорі. У доважок модель оснащена телескопічною ручкою і транспортувальні колесами великого калібру. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Myjka ci?nieniowa AdvancedAquatak 150 | 1 577 zł |
Myjka ciśnieniowa Bosch AdvancedAquatak 150 | 1 506 zł |
Bosch Advanced Aquatak 150 500l/h 8m | 1 300 zł |
Bosch Advanced Aquatak 150 500l/h 8m | 1 399 zł |
Bosch Myjka Wysokociśnieniowa Advanced Aquatak 150 B 6008A7700 31651408522 | 1 695 zł |
BOSCH.MYJKA ADVANCED AQUATAK 150 2100W | 1 717 zł |
Bosch AdvancedAquatak 150 (0.600.8A7.700) | 2 008 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!