Ціни на action камеру BLOW Pro4U
Відео 2Фото 9 | від 208 до 481 zł Недорога action-камера з функціями відеореєстратора, адаптована для використання з широким асортиментом кріплень, доступних на вітчизняному ринку та комплектними пристроями для монтажу на шолом, мотоцикл, велосипед та ін. Завдяки вбудованому Wi-Fi-модулю підтримує керування зі смартфона. Впорається з роллю автомобільного відеореєстратора, сумісна зі стандартними кріпленнями-присосками на лобове скло. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2022, призначений для економних користувачів. Апаратною основою action-камери BLOW Pro4U стала зв'язка оптичної CMOS-матриці (16 Мп) з швидкодіючим ARM-процесором, що забезпечує захоплення відео з роздільною здатністю 2160р/1440р/1080р при 30 к/с (стиск за алгоритмом Н.264). Зйомна Li-Ion батарея забезпечує близько 1 години автономної роб...оти і може швидко заряджатися через microUSB-порт від мережевого ЗУ або мобільного powerbank-акумулятора. Якісний ширококутний об'єктив захоплює картинку з кутом 170 ° (по діагоналі) і збирає достатньо світла для вечірньої зйомки. Бездротовий інтерфейс Wi-Fi дозволяє оперативно передавати відзнятий матеріал смартфон, планшет або ноутбук. Існує функція циклічного запису, необхідна для роботи в режимі відеореєстратора. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLOW Rejestrator ACTION CAMERA Pro4U 4K WiFi ASBLOVACTIN0001 | 211 zł |
BLOW Rejestrator ACTION CAMERA Pro4U 4K WiFi 44175 | 215 zł |
BLOW Rejestrator ACTION CAMERA Pro4U 4K WiFi 44175 | 211 zł |
Kamera Blow Pro4U czarna | 208 zł |
Blow, Kamera sportowa, Pro4U 4K Wi-Fi + wodoodporna obudowa + pilot | 214 zł |
78-568# Kamera sport. action camera gopro4u 11 | 481 zł |
BLOW Rejestrator Action Camera Pro4U 11 5K ASBLOVGOPRO4U5K | 441 zł |
BLOW Rejestrator Action Camera Pro4U 11 5K 113477 | 449 zł |
BLOW Rejestrator Action Camera Pro4U 11 5K 113477 | 441 zł |
Kamera Blow Rejestrator Action Camera Pro4U 11 5K | 430 zł |
Kamera sportowa BLOW ACTION CAMERA GoPro4U 5K WiFi | 459 zł |
Rejestrator sportowa BLOW PRO4U 78-538# | 229 zł |
Kamera sportowa BLOW ACTION CAMERA GoPro4U 4K WiFi | 220 zł |
BLOW 78-538 | 269 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!