Планшет
BLOW PlatinumTAB8 32 ГБ
Фото 8 | від 416 до 559 zł ОС: Android 11; дисплей ("): 8; роздільна здатність (пікс): 1280x800; частота розгортки (Гц): 60; Вбудована пам'ять (ГБ): 32; Слот для карт пам’яті; GSM-модуль; Тип SIM-карти: micro-SIM; 3G; LTE; Wi-Fi: Wi-Fi 4 (802.11n); Bluetooth: v 4.2; Основна: Камера (тилова) (МП): 2; спалах |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TABLET 8" 4G LTE 2/32GB WiFi GPS HD ANDROID ZESTAW | 450 zł |
Tablet BLOW 8' 4G LTE 2GB 32GB WiFi ANDROID | 481 zł |
BLOW PlatinumTAB8 4G 79-055# Szary >> SPRAWDŹ JAK OSZCZĘDZAĆ NA ZAKU | 435 zł |
Tablet PlatinumTAB8 4G | 448 zł |
BLOW Tablet PlatinumTAB8 4G | 416 zł |
Tablet BLOW PlatinumTAB8 8" 2/32 GB LTE Wi-Fi Szary | Bezpłatny transport | 435 zł |
Tablet BLOW PlatinumTAB8 8" | 559 zł |
Tablet BLOW PlatinumTAB8 8" 2/32 GB LTE Wi-Fi Szary | Bezpłatny transport | 435 zł |
BLOW TABLET PLATINUMTAB8 4G IPS | 513 zł |
Tablet 8’’ BLOW Platinum TAB 8 4G ARMCortexTM A7 2GB/32GB Android 11 | 489 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!