Ціни на Blanco Zerox 700-IF Durinox 523099 740x440
Фото 6 | від 2 656 до 3 749 zł Тип монтажу: врізна накладна; врізна встик; Матеріал корпуса: нержавіюча сталь; Форма: прямокутна; Перелив; Комплектація: Мін. ширина шафи (мм): 800; Розміри робочої поверхні (мм): 740x440; Розміри основної чаші (мм): 700x400x185; Країна походження бренду: Німеччина; |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew stalowy Blanco Zerox 700-IF Durinox stal szlachetna durinox 523099 | 2 907 zł |
BLANCO ZEROX 700-IF Stal Durinox, InFino 523099 | 3 023 zł |
Zlew BLANCO ZEROX 700-IF stal DURINOX (korek manual InFino) (523099) | 2 736 zł |
Zlew BLANCO ZEROX 700-IF stal DURINOX (korek manual InFino) (523099) | 2 790 zł |
BLANCO 523099 Zlewozmywak ZEROX 700-IF stal Durinox z kor. InFino, bez kor | 2 907 zł |
BLANCO Zlew ZEROX 700-IF stal (InFino) 523099 Kupuj z Rabatem 4 Kup Zlew + | 2 713 zł |
Zlewozmywak Blanco ZEROX 700-IF STAL DURINOX Z KOR. INFINO, BEZ KORKA AUT. | 2 656 zł |
Zlew stalowy Blanco Zerox 700-IF Dark Steel stal szlachetna dark steel 526 | 3 749 zł |
BLANCO Zlewozmywak ZEROX 700-IF stal Durinox, InFino 523099 *Nawet 10 Raba | 2 713 zł |
BLANCO Zlew ZEROX 700-IF stal (InFino) 523099 Kupuj z Rabatem 4 Kup Zlew + | 2 713 zł |
Blanco Zerox 700-IF Durinox Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 74x44 cm 523 | 2 753 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!