Ціни на самокат Bird Birdie Glow
Відео 3Фото 55 | від 200 до 499 zł Тип: самокат; Макс. навантаження (кг): 50; Вік, від (років): 3; К-ть коліс: 2-колісний; Тип керма: класичний; Матеріал керма: алюміній; Матеріал деки: пластик; Колеса: поліуретанові; Заднє гальмо: ножне; регулювання висоти керма; підсвітка колес / деки; Розміри (см): 60x30x70; Вага (кг): 3.09 в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hulajnoga dla dzieci BIRD Birdie CzarnyRozwój przez zabawę Hulajnoga marzenie! Hulajnoga dla dzieci BIRD Birdie świetnie sprawdzi się nie tylko do zabawy,... щеale również do rozwijania zdolności trzymania równowagi i balansowania. Dzięki klasycznemu wyglądowi i czarnej kolorystyce każde dziecko będzie się cieszyć z wypraw na tej hulajnodze. Sprzęt przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia. Została wyposażona w 3 szerokie koła, lekką regulowaną kierownicę i niezawodny hamulec. Hulajnogi dla dziecka Birdie posiada wszelkie atesty oraz certyfikaty bezpieczeństwa, które są niewątpliwym atutem urządzenia. Szeroki podest Pojazd ma szeroki, nylonowy podest jezdny dodatkowo wzmocniony trwałym włóknem szklanym dzięki któremu konstrukcja jest bardzo wytrzymała i przetrwa wiele dziecięcych zabaw. Antypoślizgowa powierzchnia sprawia, że korzystanie z hulajnogi jest bardzo bezpieczne. Maksymalne dozwolone obciążenie użytkownika wynosi do 50 kg. Dla małych i większych Hulajnoga BIRD Birdie została wyposażona w regulowaną kierownicę, która została wykonana z aluminium klasy lotniczej. Antypoślizgowe rączki z gumową powłoką oraz ergonomiczny kształt zapewniają maluchom pewny i wygodny chwyt. Maksymalna wysokość kierownicy do 94 cm. Innowacyjne sterowanie Dodatkowym atutem jest system sterowania, który jest najlepszy w swojej klasie. Kierownica jest lekko pochylona w kierunku jazdy w związku z tym mobilność jest po prostu funkcjonalnie lepsza. Bezpieczna jazda W celu zapewnienia maluchom jak największego bezpieczeństw, hulajnoga BIRD Birdie posiada tylny hamulec nożny, który pozwala na szybkie i niezawodne zatrzymanie się w każdej awaryjnej sytuacji. 3 kółka Wykorzystanie uretanowych kółek sprawia, że jazda jest płynna, nawet na nierównościach. Hulajnoga BIRD Birdie jest odpowiednia również na drogi gruntowe lub bardzo nierówne odcinki drogi. Dzięki zastosowaniu aż 3 kółek pozwoli Twojemu dziecku przeżyć niezapomniane przygody i sprawi mu niebywałą radość! Electro.plПоскаржитись | 249 zł |
Hulajnoga dla dzieci BIRD Birdie CzarnyRozwój przez zabawę Hulajnoga marzenie! Hulajnoga dla dzieci BIRD Birdie świetnie sprawdzi się nie tylko do zabawy,... щеale również do rozwijania zdolności trzymania równowagi i balansowania. Dzięki klasycznemu wyglądowi i czarnej kolorystyce każde dziecko będzie się cieszyć z wypraw na tej hulajnodze. Sprzęt przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia. Została wyposażona w 3 szerokie koła, lekką regulowaną kierownicę i niezawodny hamulec. Hulajnogi dla dziecka Birdie posiada wszelkie atesty oraz certyfikaty bezpieczeństwa, które są niewątpliwym atutem urządzenia. Szeroki podest Pojazd ma szeroki, nylonowy podest jezdny dodatkowo wzmocniony trwałym włóknem szklanym dzięki któremu konstrukcja jest bardzo wytrzymała i przetrwa wiele dziecięcych zabaw. Antypoślizgowa powierzchnia sprawia, że korzystanie z hulajnogi jest bardzo bezpieczne. Maksymalne dozwolone obciążenie użytkownika wynosi do 50 kg. Dla małych i większych Hulajnoga BIRD Birdie została wyposażona w regulowaną kierownicę, która została wykonana z aluminium klasy lotniczej. Antypoślizgowe rączki z gumową powłoką oraz ergonomiczny kształt zapewniają maluchom pewny i wygodny chwyt. Maksymalna wysokość kierownicy do 94 cm. Innowacyjne sterowanie Dodatkowym atutem jest system sterowania, który jest najlepszy w swojej klasie. Kierownica jest lekko pochylona w kierunku jazdy w związku z tym mobilność jest po prostu funkcjonalnie lepsza. Bezpieczna jazda W celu zapewnienia maluchom jak największego bezpieczeństw, hulajnoga BIRD Birdie posiada tylny hamulec nożny, który pozwala na szybkie i niezawodne zatrzymanie się w każdej awaryjnej sytuacji. 3 kółka Wykorzystanie uretanowych kółek sprawia, że jazda jest płynna, nawet na nierównościach. Hulajnoga BIRD Birdie jest odpowiednia również na drogi gruntowe lub bardzo nierówne odcinki drogi. Dzięki zastosowaniu aż 3 kółek pozwoli Twojemu dziecku przeżyć niezapomniane przygody i sprawi mu niebywałą radość!... Avans.plПоскаржитись | 249 zł |
Hulajnoga dla dzieci BIRD Birdie Glow NiebieskiWysokiej jakości hulajnoga dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Wyróżnia się kolorową stylistyką, lekką konstrukcją i... щеpodświetlanymi kołami.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 399 zł |
Hulajnoga Bird Birdie Czarna | 499 zł |
Hulajnoga dla dzieci BIRD Birdie Glow NiebieskiWysokiej jakości hulajnoga dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Wyróżnia się kolorową stylistyką, lekką konstrukcją i... щеpodświetlanymi kołami. Electro.plПоскаржитись | 399 zł |
Hulajnoga dla dzieci BIRD Birdie Glow CzarmyWysokiej jakości hulajnoga dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Wyróżnia się kolorową stylistyką, lekką konstrukcją i... щеpodświetlanymi kołami. Electro.plПоскаржитись | 399 zł |
Hulajnoga dla dzieci BIRD Birdie Glow FioletowyWysokiej jakości hulajnoga dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Wyróżnia się kolorową stylistyką, lekką konstrukcją i... щеpodświetlanymi kołami. Electro.plПоскаржитись | 400 zł |
Hulajnoga dla dzieci BIRD Birdie Glow NiebieskiWysokiej jakości hulajnoga dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Wyróżnia się kolorową stylistyką, lekką konstrukcją i... щеpodświetlanymi kołami.... Avans.plПоскаржитись | 399 zł |
Hulajnoga dla dzieci BIRD Birdie Glow CzarmyWysokiej jakości hulajnoga dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Wyróżnia się kolorową stylistyką, lekką konstrukcją i... щеpodświetlanymi kołami.... Avans.plПоскаржитись | 399 zł |
Hulajnoga dla dzieci BIRD Birdie Glow FioletowyWysokiej jakości hulajnoga dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Wyróżnia się kolorową stylistyką, lekką konstrukcją i... щеpodświetlanymi kołami.... Avans.plПоскаржитись | 400 zł |
Hulajnoga dla dzieci BIRD Birdie Glow CzarmyWysokiej jakości hulajnoga dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Wyróżnia się kolorową stylistyką, lekką konstrukcją i... щеpodświetlanymi kołami.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 399 zł |
Hulajnoga dla dzieci BIRD Birdie Glow FioletowyWysokiej jakości hulajnoga dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Wyróżnia się kolorową stylistyką, lekką konstrukcją i... щеpodświetlanymi kołami.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 400 zł |
Hulajnoga dla dzieci BIRD Birdie CzarnyRozwój przez zabawę Hulajnoga marzenie! Hulajnoga dla dzieci BIRD Birdie świetnie sprawdzi się nie tylko do zabawy,... щеale również do rozwijania zdolności trzymania równowagi i balansowania. Dzięki klasycznemu wyglądowi i czarnej kolorystyce każde dziecko będzie się cieszyć z wypraw na tej hulajnodze. Sprzęt przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia. Została wyposażona w 3 szerokie koła, lekką regulowaną kierownicę i niezawodny hamulec. Hulajnogi dla dziecka Birdie posiada wszelkie atesty oraz certyfikaty bezpieczeństwa, które są niewątpliwym atutem urządzenia. Szeroki podest Pojazd ma szeroki, nylonowy podest jezdny dodatkowo wzmocniony trwałym włóknem szklanym ,dzięki któremu konstrukcja jest bardzo wytrzymała i przetrwa wiele dziecięcych zabaw. Antypoślizgowa powierzchnia sprawia, że korzystanie z hulajnogi jest bardzo bezpieczne. Maksymalne dozwolone obciążenie użytkownika wynosi do 50 kg. Dla małych i większych Hulajnoga BIRD Birdie została wyposażona w regulowaną kierownicę, która została wykonana z aluminium klasy lotniczej. Antypoślizgowe rączki z gumową powłoką oraz ergonomiczny kształt zapewniają maluchom pewny i wygodny chwyt. Maksymalna wysokość kierownicy do 94 cm. Innowacyjne sterowanie Dodatkowym atutem jest system sterowania, który jest najlepszy w swojej klasie. Kierownica jest lekko pochylona w kierunku jazdy w związku z tym mobilność jest po prostu funkcjonalnie lepsza. Bezpieczna jazda W celu zapewnienia maluchom jak największego bezpieczeństw, hulajnoga BIRD Birdie posiada tylny hamulec nożny, który pozwala na szybkie i niezawodne zatrzymanie się w każdej awaryjnej sytuacji. 3 kółka Wykorzystanie uretanowych kółek sprawia, że jazda jest płynna, nawet na nierównościach. Hulajnoga BIRD Birdie jest odpowiednia również na drogi gruntowe lub bardzo nierówne odcinki drogi. Dzięki zastosowaniu aż 3 kółek pozwoli Twojemu dziecku przeżyć niezapomniane przygody i sprawi mu niebywałą radość! ZOBACZ WIĘCEJ... Mediaexpert.plПоскаржитись | 200 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!