Ціни на Beeman Chief II Plus-S
Фото 6 | від 747 до 1 099 zł Багатозарядна пневматична "болтовка" PCP, що працює за принципом попереднього закачування повітря в спеціальний резервуар. Під час стрільби стиснене повітря з нього подається порційно — одна повна закачування резервуара (136 см3) дає можливість зробити до 100 пострілів. Рівень тиску в "бачку" показує вбудований манометр. У моделі використовується 12-зарядний магазин для боєприпасів калібру 4.5 мм, в якості альтернативи йому застосовується поличка для одиночної стрільби. Система взводу зброї представлена болтовим затвором. Сталевий нарізний ствол Beeman Chief II Plus-S виступає гарантом точної і купчастої стрільби. Кулі залишають його з початковою швидкістю польоту 335 м/с (згідно паспортним характеристикам PCP-гвинтівки). Гвинтівка обладнана зручним пластиковим ложе з гумовим потиличником,...також вона має штатними прицільними пристосуваннями відкритого типу — прицільною планкою і мушкою зі вставками з оптоволокна. Позитивні якості моделі підкріплюються двоступеневим спусковим гачком. |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wiatrówka Karabinek Beeman PCP Chief II Plus S 1336 5,5mm RATY 0 | PayPo | | 1 099 zł |
Wiatrówka Karabinek Beeman PCP Chief II Plus S 1335 4,5mm RATY 0 | PayPo | | 1 099 zł |
Wiatrówka karabinek BEEMAN CHIEF II Plus S m.1336 PCP k.5,5 mm Mag-10 strz | 747 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!