Ціни на Audio-Technica AT-LPW40WN (AT-LPW40)
від 1 449 до 1 950 zł
Модель: AT-VM95E; Тип: MM; Форма голки: еліптична; Тип: поворотний; Привод: ремінний; Перемикання швидкостей: механічне/ручне; Кришка; регульований противагу; антискейтинг; Відношення сигнал/шум (дБ): 60; Споживана потужність (Вт): 1;
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Audio Technica AT-LPW40WN Fully Manual Belt-Drive Turntable Walnut ATLPW40 Profesjonalna taca antyrezonansowa z odlewanego ciśnieniowo aluminium z gumową matą
Audio-Technica AT-LPW40WN W pe... ще łni ręczny gramofon z przekładnią pasową, 2 prędkościami, dynamiczna kontrola zapobiegająca skalowaniu, ramię z włókna węglowego orzecha włoskiego
AT-HS4 Uniwersalna głowica montażowa uvex in i wkład fonograficzny AT-VM95E z igłą eliptyczną 0,3 mil x 0,7 tys
Amazon.pl
Поскаржитись
1 950 zł
Audio-Technica AT-LPW40WN Gramofony Audio-Technica AT-LPW40WN w salonach Top Hi-FI & Video Design z darmową wysyłką od 500 zł
Tophifi.pl
Поскаржитись
1 489 zł
Gramofon AUDIO-TECHNICA AT-LPW40WN Orzech AT-LPW40WN to w pełni manualny gramofon z napędem pasowym, zaprojektowany w celu zapewnienia optymalnej reprodukcji... ще dźwięku z winylu....
Mediaexpert.pl
Поскаржитись
1 449 zł
Audio-Technica AT-LPW40WN Manualny Napęd paskowy Przedwzmacniacz Orzech Funkcje:pokrywa antypyłowa;Gwar ancja:24 miesiące;Kolor: beżowy/brązowy; Kolor obudowy:orzech; Lampka doświetlająca:n ie... ще ;Napęd:paskowy; Predkość obrotowa:33 1/3 RPM;Przedwzmacn iacz:tak;Sterow anie:manualne;T yp wkładki:MM - Moving Magnet;Waga:5 kg;Wejście AUX:nie;Wkładka gramofonowa:AT- VM95E;Wyjście RCA:2x RCA;Wyjście RCA (typ):liniowe, phono;Wyjście słuchawkowe:nie ;Wymiary:420 x 117 x 340 mm;Wyposażenie: instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pokrywa;Zasilan ie:230 V 50 Hz;Złącza:wyjśc ie 2x RCA;Złącze Ethernet:nie;Zł ącze USB:nie...
RTV Euro AGD
Поскаржитись
1 449 zł
Audio-Technica AT-LPW40WN 1 499 zł
Як оформити замовлення? Як додати магазин? Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!