Ціни на wi-fi адаптер Asus RT-AXE7800 (90IG07B0-MU9B00)
Відео 10Фото 8 | від 936 до 1 595 zł Продуктивний та функціональний бездротовий маршрутизатор, що підтримує роботу у трьох частотних діапазонах: 2.4 ГГц, 5 ГГц та 6 ГГц. Модель отримала підтримку стандарту Wi-Fi 6E і забезпечує швидкість передачі даних до 7800 Мбіт/с. Продукт позиціонується як потужне ігрове рішення. Швидкісний потенціал пристрою розкриває мультигігабітний WAN-роз'єм з пропускною здатністю 2.5 Гбіт/с. Також модель обладнали чотирма LAN-портами Gigabit Ethernet, один із яких може виконувати функції WAN. Для максимальної продуктивності діапазону 5 ГГц Asus RT-AXE7800 використовується виділений чип BCM6715, для діапазону 6 ГГц — радіомодуль, вбудований в процесор. Пристрій підтримує канали шириною 160 МГц та модуляцію 1024-QAM. Технології MU-MIMO та OFDMA забезпечують ефективну роботу з безліччю підключених...пристроїв одночасно. Шість антен дозволяють створювати велику площу Wi-Fi покриття, а технологія Asus AiMesh допоможе розгорнути єдину безшовну мережу у великому будинку. За мережевий захист та батьківський контроль відповідає система інформаційної безпеки AiProtection Pro. Для створення резервного інтернет-з'єднання за допомогою LTE-модему служить USB-порт. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS RT-AXE7800 - AXE 6E Triple Band Router Wi-Fi 7800Mbps - 6 GHz 25G Por | 937 zł |
ASUS RT-AXE7800 - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) | 1 254 zł |
Router ASUS RT-AXE7800 | 936 zł |
Router RT-AXE7800 WiFi 6E AX7800 | 1 595 zł |
Router ASUS RT-AXE7800 90IG07B0-MU9B00 | 1 000 zł |
Router ASUS RT-AXE7800 | 936 zł |
Asus Wifi 6 802.11ax Tri-band Gigabit Gaming Router RT-AXE7800 802.11ax, 1 | 1 159 zł |
Asus RT-AXE7800 | 966 zł |
Asus 90ig07b0-mu9b00 Router Posrebrzany | 1 312 zł |
Asus RT-AXE7800 | 1 241 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!