Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Asus 90LM0833-B01370 PG32UQXR 6 990 zł
Asus Monitor 32 cale PG32UQXR UPASU032XSPGUQX 7 469 zł
Monitor ASUS ROG Swift PG32UQXR 32" 3840x2160px IPS 160Hz 1 ms Monitor marki ASUS ROG Swift PG32UQXR o przekątnej 32 cale. Rozdzielczość natywna 3840 x 2160 przy 100 Hz. Jasność... ще 400 cd/m2. Kontrast statyczny 1000:1. Liczba wyświetlanych kolorów 1073.7 mln. Czas reakcji matrycy 1 ms. Kat widzenia w pionie/poziomie 178 stopni. Kolor czarny. Gwarancja 36 miesięcy. Wymiary 72.6 x (47.1~54.1) x 27.9 cm.
Electro.pl
Поскаржитись
6 790 zł
ASUS ROG Swift PG32UQXR MON-LCD-ASU-0639 ASUS ROG Swift PG32UQXR - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbi... ще ór w sklepach Komputronik!
Komputronik.pl
Поскаржитись
6 990 zł
ASUS 32" PG32UQXR Czarny PG32UQXR Dominujący kolor: Czarny Waga [kg]: 7,2 kg Wysokość [mm]: 441 mm Szerokość [mm]: 726 mm Głębokość [mm]: 95 mm Seria... ще : PG32UQXR Proporcje ekranu: 16:9 Przekątna ekranu: 32'" Rozmiar plamki [mm]: 0.1845 mm Rozdzielczość ekranu: 3840 x 2160 px Jasność [cd/m2]: 400 cd/m2 Czas reakcji [ms]: 1 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 1,07 mln Typ panelu dotykowego: Nie Rodzaj matrycy: TFT IPS Matryca błyszcząca: Matowa Redukcja niebieskiego światła: Tak Kontrast statyczny: 1 000:1 Flicker free (ochrona oczu): Tak Odświeżanie [Hz]: 160 Hz Czas reakcji: do 3 ms Rodzaj monitora: Monitory dla graczy USB: 1 x USB 2.0
2 x USB 3.0 Wyjście audio: 1 x 3,5 mm minijack Liczba złączy HDMI: 2 DisplayPort: 2 Złącza: ["HDMI","USB"," DisplayPort"] Tuner TV: Nie Okres gwarancji: 24 miesiące Głośniki: Nie Ekran obrotowy (pivot): Nie Standard VESA [mm]: 100 x 100 mm Zgodność z normami: AMD FreeSync Premium Wbudowana kamera: Brak Głośniki: Nie
Neonet.pl
Поскаржитись
7 505 zł
Asus Monitor 32 cale PG32UQXR 114583 Asus Monitor 32 cale PG32UQXR
Alsen.pl Доставка: по Польщі
Поскаржитись
7 825 zł
Monitor ASUS ROG Swift PG32UQXR 32" 3840x2160px IPS 160Hz 1 ms Monitor marki ASUS ROG Swift PG32UQXR o przekątnej 32 cale. Rozdzielczość natywna 3840 x 2160 przy 100 Hz. Jasność... ще 400 cd/m2. Kontrast statyczny 1000:1. Liczba wyświetlanych kolorów 1073.7 mln. Czas reakcji matrycy 1 ms. Kat widzenia w pionie/poziomie 178 stopni. Kolor czarny. Gwarancja 36 miesięcy. Wymiary 72.6 x (47.1~54.1) x 27.9 cm....
Avans.pl
Поскаржитись
6 790 zł
ASUS ROG Swift PG32UQXR mini LED Quantum Dot 32" 4K IPS 160Hz 1ms Gamingow Certyfikat Vesa DisplayHDR:Disp layHDR 1000;Cyfrowe złącze koaksjalne:nie; Cyfrowe złącze optyczne:nie;Cz as reakcji m... ще atrycy:1 ms;Częstotliwoś ć odświeżania obrazu:160 Hz;Ekran dotykowy:nie;Ob rotowy ekran (pivot):nie;For mat ekranu:16:9;Dod atkowe opcje:HDR, USB, AMD FreeSync, wąska ramka, Adaptive-Sync, regulacja wysokości;Funkc je:technologia HDR, regulacja wysokości, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka;Głębokość :279 mm;Głośniki:nie ;Gwarancja:36 miesięcy;Gwaran cja nowa:36 miesięcy, standardowa;Dod atkowe dane:Picture-by -Picture (PBP), Picture-in-Pict ure (PIP), wąska ramka, technologia GamePlus, technologia GameVisual, HDR10, technologia Adaptive-Sync, Aura Sync, technologia Shadow Boost, technologia AMD® FreeSync Premium Pro;Jasność ekranu:400 cd/m2;Kamerka:n ie;Kąt widzenia w pionie:178 stopni;Kąt widzenia w poziomie:178 stopni;Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:G;Kolor obudowy:czarny; Barwa obudowy:czarny; Liczba wyświetlanych kolorów:1,07 mld;Ilość wyświetlanych kolorów:1,07 mld;Liczba złaczy DisplayPort:2;Z łącze D-Sub (VGA):0;Złącze DVI:0;Złącze HDMI:2;Złącze USB:3;Mikrofon: nie;Model (wariantowanie) :ASUS ROG Swift PG-UQXR;Opcja przymocowania do ściany:tak;Ochr ona oczu:redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light, panel antyodblaskowy; Pilot:nie;Pobór mocy (tryb czuwania):0,5 W;Pobór mocy (tryb włączenia):51 W;Powłoka matrycy:matowa; Przekątna ekranu:32 ";Przekątna ekranu (cale) - nowa:32 ";Przekątna ekranu:81 cm;Przekątna ekranu (cm) - nowa:81 cm;Przekątna ekranu:32";Prze łącznik (euroetykieta): nie;Regulacja kąta obrotu (swivel):tak;Re gulacja kąta pochylenia (tilt):tak;Regu lacja wysokości (height):tak;Ro dzaj etykiety:nowa;R ozdzielczość:38 40 x 2160;Rozdzielcz ość pionowa - nowa:2160 px;Rozdzielczoś ć pozioma - nowa:3840 px;VESA:100x100 mm;Szerokość:72 6 mm;Technologia 3D:nie;Technolo gia HDR (High Dynamic Range):tak;Tech nologia NVIDIA/AMD dla graczy:AMD FreeSync;Tuner TV:nie;Tuner TV:nie;Zastosow anie:monitor gamingowy, monitor panoramiczny;Ro dzaj gwarancji:stand ardowa;Rodzaj matrycy:IPS;Rod zaj podświetlenia:M iniLED;Waga:10, 8 kg;Wewnętrzny głośnik:nie;Wej ście liniowe audio:nie;Wielk ość plamki:0,18 mm;Współczynnik kontrastu statyczny:1000 :1;Wyjście liniowe audio:tak;Wypos ażenie:instrukc ja obsługi, kabel DisplayPort, kabel HDMI, kabel USB, kabel zasilający, podstawa;Wysoko ść z podstawą:471 - 541 mm;Zakrzywiony ekran:nie;Złącz a:HDMI 2.1 x 2, USB 3.2 x 2, wyjście liniowe audio, USB 2.0 x 1, DisplayPort 2.1 x 2;Zużycie energii HDR:155 kWh/1000h;Zużyc ie energii SDR:34 kWh/1000h;Bezra mkowe:tak
OleOle.pl
Поскаржитись
7 349 zł
Asus Monitor 32 cale PG32UQXR 114583 Asus Monitor 32 cale PG32UQXR
Kakto.pl Доставка: по Польщі
Поскаржитись
7 469 zł
ASUS ROG Swift PG32UQXR 32inch IPS Mini monitor LED 90LM0833-B01370 ASUS (90LM0833-B01370) ASUS ROG Swift PG32UQXR 32inch IPS Mini monitor LED UHD 16:9 160Hz 400cd/m2 1ms 2xHDMI 2xDP...
Senetic.pl
Поскаржитись
7 808 zł
Asus Monitor 32 cale PG32UQXR 1877228 7 541 zł
Monitor ASUS ROG Swift PG32UQXR 32" 3840x2160px IPS 160Hz 1 ms 90LM0833-B0 Monitor marki ASUS ROG Swift PG32UQXR o przekątnej 32 cale. Rozdzielczość natywna 3840 x 2160 przy 100 Hz. Jasność... ще 400 cd/m2. Kontrast statyczny 1000:1. Liczba wyświetlanych kolorów 1073.7 mln. Czas reakcji matrycy 1 ms. Kat widzenia w pionie/poziomie 178 stopni. Kolor czarny. Gwarancja 36 miesięcy. Wymiary 72.6 x (47.1~54.1) x 27.9 cm....
Mediaexpert.pl
Поскаржитись
6 790 zł
Monitor Asus Rog Swift 32' Pg32Uqxr (90LM0833B01370) Model PG32UQXR Proporcje obrazu 16:9 Przekątna ekranu 32' Typ matrycy TFT IPS Powierzchnia matrycy Matowa Ekran dot... ще ykowy Nie Technologia podświetlania Diody ...
Empik
Поскаржитись
7 624 zł
ASUS ROG Swift PG32UQXR mini LED Quantum Dot 32" 4K IPS 160Hz 1ms Gamingow Certyfikat Vesa DisplayHDR:Disp layHDR 1000;Cyfrowe złącze koaksjalne:nie; Cyfrowe złącze optyczne:nie;Cz as reakcji m... ще atrycy:1 ms;Częstotliwoś ć odświeżania obrazu:160 Hz;Ekran dotykowy:nie;Ek ran obrotowy (pivot):nie;For mat ekranu:16:9;Fun kcje:HDR, USB, AMD FreeSync, wąska ramka, Adaptive-Sync, regulacja wysokości;Funkc je:technologia HDR, regulacja wysokości, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka;Głębokość :279 mm;Głośniki:nie ;Gwarancja:36 miesięcy;Gwaran cja nowa:36 miesięcy, standardowa;Inf ormacje dodatkowe:Pictu re-by-Picture (PBP), Picture-in-Pict ure (PIP), wąska ramka, technologia GamePlus, technologia GameVisual, HDR10, technologia Adaptive-Sync, Aura Sync, technologia Shadow Boost, technologia AMD® FreeSync Premium Pro;Jasność ekranu:400 cd/m2;Kamerka:n ie;Kąt widzenia w pionie:178 stopni;Kąt widzenia w poziomie:178 stopni;Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:G;Kolor obudowy:czarny; Kolor obudowy:czarny; Liczba wyświetlanych kolorów:1,07 mld;Liczba wyświetlanych kolorów:1,07 mld;Liczba złaczy DisplayPort:2;Z łącze D-Sub (VGA):0;Złącze DVI:0;Złącze HDMI:2;Złącze USB:3;Mikrofon: nie;Model (wariantowanie) :ASUS ROG Swift PG-UQXR;Możliwo ść zawieszenia na ścianie:tak;Och rona oczu:redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light, panel antyodblaskowy; Pilot:nie;Pobór mocy (tryb czuwania):0,5 W;Pobór mocy (tryb włączenia):51 W;Powłoka matrycy:matowa; Przekątna ekranu:32 ";Przekątna ekranu (cale) - nowa:32 ";Przekątna ekranu:81 cm;Przekątna ekranu (cm) - nowa:81 cm;Przekątna ekranu:32";Prze łącznik (euroetykieta): nie;Regulacja kąta obrotu (swivel):tak;Re gulacja kąta pochylenia (tilt):tak;Regu lacja wysokości (height):tak;Ro dzaj etykiety:nowa;R ozdzielczość:38 40 x 2160;Rozdzielcz ość pionowa - nowa:2160 px;Rozdzielczoś ć pozioma - nowa:3840 px;VESA:100x100 mm;Szerokość:72 6 mm;Technologia 3D:nie;Technolo gia HDR (High Dynamic Range):tak;Tech nologia NVIDIA/AMD dla graczy:AMD FreeSync;Tuner TV:nie;Tuner TV:nie;Typ:moni tor gamingowy, monitor panoramiczny;Ty p gwarancji:stand ardowa;Typ matrycy:IPS;Typ podświetlenia:M iniLED;Waga:10, 8 kg;Wbudowane głośniki:nie;We jście liniowe audio:nie;Wielk ość plamki:0,18 mm;Współczynnik kontrastu statyczny:1000 :1;Wyjście liniowe audio:tak;Wypos ażenie:instrukc ja obsługi, kabel DisplayPort, kabel HDMI, kabel USB, kabel zasilający, podstawa;Wysoko ść z podstawą:471 - 541 mm;Zakrzywiony ekran:nie;Złącz a:HDMI 2.1 x 2, USB 3.2 x 2, wyjście liniowe audio, USB 2.0 x 1, DisplayPort 2.1 x 2;Zużycie energii HDR:155 kWh/1000h;Zużyc ie energii SDR:34 kWh/1000h;Bezra mkowe:tak...
RTV Euro AGD
Поскаржитись
7 349 zł
Monitor ASUS ROG Swift PG32UQXR 32" IPS 4K HDR 160Hz 1ms 7 271 zł
Asus Rog Swift Pg32uqxr 32´´ 4k Ips Led 160hz Gaming Monitor Przezroczysty Wtyczka EU.ASUS ROG Swift PG32UQXR.Średni ca ekranu:81,3 cm (32´´), Rozdzielczość ekranu:3840 x 2160 pikseli, Typ HD... ще :4K Ultra HD, Powierzchnia ekranu:Matowa, Współczynnik proporcji obrazu:16:9, Kąt widzenia, poziomy:178°, Kąt widzenia, pionowy:178°.Wb udowane złącze USB.Montaż VESA, Regulacja wysokości.Kolor produktu:Czarny .Specyfikacja:- Ekran dotykowy:Nie.-P rzestrzeń barw RGB:DCI-P3.-Tec hnologia HDR (High Dynamic Range):High Dynamic Range 10 (HDR10).-Rozmia r ekranu:32´´.-Ro zdzielczość ekranu:3840 x 2160 pikseli.-Współc zynnik proporcji obrazu:16:9.-Ty p ekranu:IPS.-Jas ność ekranu (typowa):400 cd/m².-Rozdziel czość HD:4K Ultra HD.-Kształt ekranu:Płaski.- Stosunek
tradeinn.com Доставка: по Польщі
Поскаржитись
7 855 zł
ASUS PG32UQXR 8 650 zł
ASUS ROG Swift PG32UQXR - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot P x-kom.pl Доставка: по Польщі
Поскаржитись
7 349 zł