Ціни на ART Hanks Air 3,2L-MAN
Фото 5 | від 80 до 93 zł Призначення: зволожувач; ультразвукове; Площа зволоження (м²): 50; Стерилізація: регулювання продуктивності; іонізатор; таймер; Управління: механічне; Безперервна робота (год): 9; Витрата води (мл/год): 356; Макс. рівень шуму (дБ): 35; Джерело живлення: електромережа; |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nawilżacz powietrza Hanks Air NAW-04 Niebieski | 86 zł |
Nawilżacz Powietrza Jonizacja Aromaterapia 3,2L | 80 zł |
Nawilżacz ultradźwiękowy ART Hanks Air NAW-04 | 93 zł |
Nawilżacz ART Hanks Air NAW-04 | 83 zł |
Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza HANKS AIR 3,2L-MAN BLUE | 89 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!