Ціни на Apple iPhone 13 Pro 256 ГБ
Відео 89Фото 30 | від 2 449 до 2 829 zł Основний дисплей: дисплей ("): 6.1; роздільна здатність екрану: 2532x1170 (19.5:9); Захист екрана: Ceramic Shield; Співвідношення дисплей/корпус (%): 86; DCI-P3; ОС: iOS; Модель процесора: Apple A15; Процесор (ГГц): 3.2; Графічний процесор: Apple GPU 5-core graphics; ОЗП (ГБ): 6; Пам' в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
IPHONE 13 PRO 256GB NIEBIESKI | WYDAJNA BATERIA | GRATIS APPLE IPHONE 13 PRO 256GB Na tej aukcji jest przedstawione urządzenie w kolorze: Sierra Blue (Czarno-Niebies Erli.plПоскаржитись | 2 829 zł |
Apple iPhone 13 Pro Sierra Blue 256GB Smartfon - Stan Dobry (Brak Face ID)Smartfon Apple iPhone 13 Pro
Apple jest jednym z wiodących producentów smartfonów, tabletów i komputerów. Dzięki starannemu wykonaniu, mocnym podzespołom i szczegółowej optymalizacji wszystkie urządzenia tej firmy cechuje wysoki poziom... щеi komfort użytkowania. Oto iPhone 13 Pro czyli uniwersalny smartfon dla każdego.
Brak Face ID - brak funkcji Face ID uniemożliwia odblokowywanie telefonu przy pomocy skanu twarzy. Brak tej funkcji nie wpływa na poprawne działanie przedniej kamery telefonu, jest ona w pełni sprawna. Vedion.plПоскаржитись | 2 449 zł |
APPLE IPHONE 13 PRO 256 GB KOLORY PREMIUM GRATISY FOLIA 3MK APPLE IPHONE 13 PRO 256 GB ✅Nie przepłacaj ✅RATY 0%✅OUTLET ✅100% ORYGINALNY ✅ GWARANCJA SATYSFAKCJI ORYGINALNY APPLE iPhone 13 PRO 256GB KOLORY PREMIUM TELEFONY W 100% ORYGINALNE NIE NAPRAWIANE PROSIMY O WYBÓR KOLORU W WIADOMOŚCI PRZY ZAMÓWIENIU Dostępne kolory: SILVER (SREBRNY) SIERRA BLUE (NIEBIESKI) GOLD (ZŁOTY) Kupujesz or... щеyginalny zestaw : Oryginalny telefon firmy Apple Eleganckie pudełko zastępcze Certyfikowany Przewód z USB-C na Lightning Certyfikowaną Ładowarkę 20w GRATIS: Wysokiej jakości etui FOLIA HYDROŻELOWA 3MK Dołączone akcesoria zapewnią twojemu urządzeniu solidną ochronę JEDYNIE U NAS PEŁEN TAKI ZESTAW W SUPER CENIE ! NIE CHCESZ PRZEŁACAĆ ? TA OFERTA JEST SKIEROWANA WŁAŚNIE DO CIEBIE ! KONDYCJA BATERII 85-95% URZĄDZNIE W KALSIE PREMIUM ZAPEWNIA: Perfekcyjny stan techniczny - każdy sprzedawany telefon przeszedł szczegółowe, wieloetapowe testy techniczno-funk Erli.plПоскаржитись | 2 593 zł |
SMARTFON APPLE IPHONE 13 PRO 256GB - WYBÓR KOLORÓW GRATISY Oryginalny smartfon Apple iPhone 13 PRO 256GB w klasie Premium Dostępne wersje kolorystyczne modelu: - SIERRA BLUE / NIEBIESKI - SILVER / SREBRNY - GRAPHITE / SZARY - GOLD / ZŁOTY - ALPINE GREEN / ZIELONY Wybrany kolor prosimy napisać w uwagach zamówienia Perfekcja w zasięgu ręki: Wybierając nasz smartfon, inwestuje... щеsz w urządzenie, które zachowuje pełnię funkcjonalności oraz estetyczny wygląd . Nasze telefony są dokładnie testowane, by sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników . Oferujemy Ci nie tylko doskonałe doświadczenie użytkowania, ale również pewność zakupu popartą 12-miesięczną Erli.plПоскаржитись | 2 499 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!