Смартгодинник
Amazfit Bip 3 Pro (A2171)
Відео 29Фото 20 | від 228 до 348 zł Pro-версія розумного годинника бренду Amazfit - це третє покоління сімейства Bip, яке поєднує недорогі наручні аксесуари для повсякденного використання. Головна відмінність моделі від звичайної модифікації – наявність GPS-модуля для повноцінної навігації без смартфона, а також наявність окремого спортивного режиму плавання (при ідентичній водонепроникності корпусу 5 АТМ). Смартгодинник Amazfit Bip 3 Pro має сенсорний TFT-екран діагоналлю 1.69 дюйма і роздільну здатність 280x240 пікселів. При поєднанні зі смартфоном через Bluetooth v 5.0 саме на цей дисплей виводяться повідомлення про виклики та повідомлення з різних програм. Модель «уміє» вимірювати пульс, насичення крові киснем, рівень стресу, аналізувати сон, рахувати пройдені кроки, вести жіночий календар. Спортивна функціональність вкл...ючає підтримку 61 виду спорту, включаючи циклічні, командні та ін. Вбудований акумулятор на 280 мАгод забезпечує хорошу автономність від 7 до 14 днів (залежно від інтенсивності експлуатації) та підживлюється за допомогою магнітної зарядки. З інших особливостей варто виділити тонкий корпус (близько 9.5 мм), що знижує можливість випадкових подряпин або ударів, а також дозволяє носити аксесуар з різним одягом (у тому числі з вузькими манжетами на рукавах). |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Amazfit Bip 3 Pro - Pink | 228 zł |
Smartwatch AMAZFIT Bip 3 Pro Czarny | 250 zł |
Smartwatch AMAZFIT Bip 3 Pro Czarny W2171OV1N | 250 zł |
Smartwatch Amazfit Bip 3 Pro Beżowy (W2171OV3N) | 348 zł |
AMAZFIT BIP 3 PRO BLACK AMAZFIT BIP 3 PRO BLACK | 299 zł |
Smartwatch Amazfit Bip 3 Pro Czarny 1,69'' 5 Atm | 299 zł |
Inteligentny zegarek Amazfit Bip 3 Pro (7194) Różowe | 229 zł |
Smartwatch AMAZFIT Bip 3 Pro Kremowy | 250 zł |
Smartwatch AMAZFIT Bip 3 Pro Kremowy | 254 zł |
Smartwatch Amazfit Bip 3 Pro Czarny (ESBIP3PROBL HMI) | 299 zł |
Smartwatch Amazfit Bip 3 Pro Różowy 1,69'' 5 Atm | 251 zł |
Smartwatch Amazfit Bip 3 Pro Różowy 1,69'' 5 Atm | 264 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!