Ціни на кухонну мийку Alveus Wave 20 760x500
Фото 4 | від 702 до 2 039 zł Тип монтажу: врізна накладна; Матеріал корпуса: нержавіюча сталь; Форма: прямокутна; Сушіння посуду (крило); Перелив; Комплектація: клапан; Розміри робочої поверхні (мм): 760x500; Розміри основної чаші (мм): 340x420x185; |
620x500760x500 |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Alveus 1123813 WAVE UP 20 Wbudowany zlewozmywak ze szkła kropelkowego Biał | 964 zł |
ALVEUS WAVE 20 zlewozmywak szklany biały odwracalny 1102729 | 2 039 zł |
Zlew ALVEUS WAVE 20 szkło BIAŁE (1102729) | 1 999 zł |
ALVEUS Zlewozmywak WAVE 20 biały 1102729* - Wpisz KOD - otrzymasz promocyj | 1 724 zł |
Alveus 1123814 WAVE UP 20 Wbudowany zlewozmywak ze szkła kropelkowego Czar | 702 zł |
Alveus Wave 20 Zlewozmywak szklany 76x50 cm 1-komorowy z ociekaczem, biały | 1 996 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!