Ціни на action камеру Akaso Brave 4
Відео 15Фото 8 | від 323 до 599 zł Доступна action-камера з підтримкою відео UltraHD/4K-роздільна здатність, двома екранами (основний задній + фронтальний службовий), знімним акумулятором і значним набором різних кріплень. Одна із недорогих камер початкового рівня 2022 року. Оснащена ширококутною оптикою та системою ефективної 6-осьової стабілізації. Призначена для зйомки фото/відеоматеріалів аматорського рівня у русі та складних зовнішніх умовах (бризки води, вібрація, удари). Підійде відеографам-аматорам, які бажають придбати камеру, здатну сфотографувати будь-які, в т.ч. найдинамічніші моменти екстремальних пригод (велозаїзди пересіченою місцевістю, скейтбординг, паркур, парашутний спорт, полювання, риболовля та інше). Крім цього, камеру Akaso Brave 4 можна використовувати для запису побутових відеороликів, room-турів, t...ravel-влогів та інших блогерських проєктів базового рівня. Ця модель обладнана об'єктивом з фіксованим фокусом та великою глибиною різкості. Така конструкція при постійному фокусуванні на гіперфокальну відстань дозволяє відмовитися від автофокусу, чутливого до трясіння і ударів, а велике поле зору об'єктиву (налаштовується, від 70 до 170 °) не потребує видошукача. Зв'язування якісної CMOS-матриці з продуктивним процесором дозволяє записувати відеофайли з роздільною здатністю до 3840x2160 при 24 к/с. Підтримується функція автомобільного відеореєстратора. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AKASO Kamera sportowa AKASO Brave 4 Czarny | 399 zł |
Akaso Brave 4 Ultra HD 4K Wifi Action Camera With Digital Zoom | 599 zł |
Kamera AKASO Kamera sportowa Akaso Brave 4 | 442 zł |
Kamera sportowa Akaso Brave 4 | 449 zł |
Zewnętrzna kamera Akaso Brave 4 | 323 zł |
Kamera sportowa Akaso Brave 4 | 490 zł |
Akaso Brave 4 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomatem | 449 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!