Відеореєстратор
70mai X200 Omni 32Gb
Відео 21Фото 30 | від 739 до 899 zł Тип: відеореєстратор; Спосіб кріплення: на лобове скло; Кріплення до скла: наклейка; Роз'єм живлення: USB C; Зйомка Full HD (1080): 1920x1080 пікс 60 к/с; G-сенсор; запис звуку; HDR (високий динамічний діапазон); WDR (широкий динамічний діапазон); time lapse; швидкість на відео; GPS-модуль в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
70MAI Wideorejestrator 70MAI Omni X200 32GB CzarnyZaprojektowana z myślą o maksymalnym bezpieczeństwa każdego kierowcy, pasażera oraz pieszego. 70mai X200 Dash Cam O... щеmni zapewnia 360-stopniową ochronę, doskonałą jakość nagrań w nocy oraz tryb parkingowy obsługiwany przez sztuczną inteligencję. Ten model posiada pamięć pozwalającą na przechowywanie 32 GB nagrań. Płynnie obracający się obiektyw w zakresie 340° oraz kąt widzenia 140° sprawiają, że Dash Cam Omni jest pierwszą na rynku kamerą bez martwego pola i z jedynie z minimalnymi zniekształcenia MediaMarkt.plПоскаржитись | 739 zł |
70mai Wideorejestrator X200 Omni 32GB Czarny AS7MIV0X20032BL70mai X200 Dash Cam Omni 32GB
- Doskonała jakość obrazu - 2K
- Rozdzielczość nagrań 1920×1080p
- Pełny wido... щеk 360°
- Szeroki kąt widzenia obiektywu 140°
- Detektor ruchu AI
- Wbudowany GPS
- 60 FPS Dynamic Vision
- Wbudowana pamięć eMMC 32GB
- Funkcja sterowania głosem
- System asystujący kierowcy ADAS
- Funkcja znajdź samochód i śledzenie trasy (wymagany modem 4G)
- Tryb parkingowy
- Nagrywanie poklatkowe Time-lapse
- Kontrola w aplikacji
- Podgląd na żywo widoku z kamery zdalnie przez ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 899 zł |
70mai Dash Cam Omni 32G czarna KMW-VR-70MI-030Kamera samochodowa 70mai X200 Dash Cam Omni - Doskonała jakość obrazu – 2K Rozdzielczość nagrań 1920×1080p Pełny wi... щеdok 360° Szeroki kąt widzenia obiektywu 140° Wbudowana pamięć eMMC – 32GB, 64GB lub 128GB Detektor ruchu AI Wbudowany GPS 60 FPS Dynamic Vision Funkcja sterowania głosem System asystujący kierowcy ADAS Tryb parkingowy Nagrywanie poklatkowe – Time-lapse Cyberpunkowy wygląd nagrań Kontrola w aplikacji Funkcja znajdź samochód i śledzenie trasy Podgląd na żywo widoku z kamery zdalnie przez telefon 70mai X200 Dash Cam Omni Kamera samochodowa 70mai Dash Cam Omni to świetne rozwiązanie, które spełni największe wymagania kierowców. Zaprojektowana z myślą o maksymalnym bezpieczeństwa każdego kierowcy, pasażera oraz pieszego. 70mai Dash Cam Omni zapewnia 360-stopniową ochronę Twojego auta, doskonałą jakość nagrań w dzień i w nocy oraz tryb parkingowy obsługiwany przez sztuczną inteligencję. Kolejną ogromną zaletą jest wbudowana pamięć eMMC o pojemności 32gb, 64gb oraz 128gb, dzięki czemu nie ma konieczności zakupu dodatkowej karty pamięci! Pierwsza w branży konstrukcja 360° Płynnie obracający się obiektyw w zakresie 340° oraz kąt widzenia 140° sprawiają, że Dash Cam Omni jest pierwszą na rynku kamerą bez martwego pola i z jedynie z minimalnymi zniekształcenia Komputronik.plПоскаржитись | 739 zł |
Wideorejestrator 70MAI X200 Dash Cam Omni 32GB CzarnyKamera samochodowa 70mai Dash Cam Omni to świetne rozwiązanie, które spełni największe wymagania kierowców. Zaproje... щеktowana z myślą o maksymalnym bezpieczeństwa każdego kierowcy, pasażera oraz pieszego. 70mai Dash Cam Omni zapewnia 360-stopniową ochronę Twojego auta, doskonałą jakość nagrań w dzień i w nocy oraz tryb parkingowy obsługiwany przez sztuczną inteligencję. Kolejną ogromną zaletą jest wbudowana pamięć eMMC o pojemności 32gb, 64gb oraz 128gb, dzięki czemu nie ma konieczności zakupu dodatkowej karty pamięci! Electro.plПоскаржитись | 739 zł |
70mai Wideorejestrator X200 Omni 32GB Czarny 12540070mai X200 Dash Cam Omni 32GB
- Doskonała jakość obrazu - 2K
- Rozdzielczość nagrań 1920×1080p
- Pełny wido... щеk 360°
- Szeroki kąt widzenia obiektywu 140°
- Detektor ruchu AI
- Wbudowany GPS
- 60 FPS Dynamic Vision
- Wbudowana pamięć eMMC 32GB
- Funkcja sterowania głosem
- System asystujący kierowcy ADAS
- Funkcja znajdź samochód i śledzenie trasy (wymagany modem 4G)
- Tryb parkingowy
- Nagrywanie poklatkowe Time-lapse
- Kontrola w aplikacji
- Podgląd na żywo widoku z kamery zdalnie przez ... (zobacz więcej) Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 899 zł |
Wideorejestrator 70MAI X200 Dash Cam Omni 32GB CzarnyKamera samochodowa 70mai Dash Cam Omni to świetne rozwiązanie, które spełni największe wymagania kierowców. Zaproje... щеktowana z myślą o maksymalnym bezpieczeństwa każdego kierowcy, pasażera oraz pieszego. 70mai Dash Cam Omni zapewnia 360-stopniową ochronę Twojego auta, doskonałą jakość nagrań w dzień i w nocy oraz tryb parkingowy obsługiwany przez sztuczną inteligencję. Kolejną ogromną zaletą jest wbudowana pamięć eMMC o pojemności 32gb, 64gb oraz 128gb, dzięki czemu nie ma konieczności zakupu dodatkowej karty pamięci!... Avans.plПоскаржитись | 739 zł |
70mai Wideorejestrator X200 Omni 32GB Czarny 12540070mai X200 Dash Cam Omni 32GB
- Doskonała jakość obrazu - 2K
- Rozdzielczość nagrań 1920×1080p
- Pełny wido... щеk 360°
- Szeroki kąt widzenia obiektywu 140°
- Detektor ruchu AI
- Wbudowany GPS
- 60 FPS Dynamic Vision
- Wbudowana pamięć eMMC 32GB
- Funkcja sterowania głosem
- System asystujący kierowcy ADAS
- Funkcja znajdź samochód i śledzenie trasy (wymagany modem 4G)
- Tryb parkingowy
- Nagrywanie poklatkowe Time-lapse
- Kontrola w aplikacji
- Podgląd na żywo widoku z kamery zdalnie przez ... (zobacz więcej) Kakto.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 899 zł |
70mai Wideorejestrator X200 Omni 32GB Czarnyale.pl Поскаржитись | 841 zł |
Wideorejestrator 70MAI X200 Dash Cam Omni 32GB Czarny OMNI X200 32 BLACKKamera samochodowa 70mai Dash Cam Omni to świetne rozwiązanie, które spełni największe wymagania kierowców. Zaproje... щеktowana z myślą o maksymalnym bezpieczeństwa każdego kierowcy, pasażera oraz pieszego. 70mai Dash Cam Omni zapewnia 360-stopniową ochronę Twojego auta, doskonałą jakość nagrań w dzień i w nocy oraz tryb parkingowy obsługiwany przez sztuczną inteligencję. Kolejną ogromną zaletą jest wbudowana pamięć eMMC o pojemności 32gb, 64gb oraz 128gb, dzięki czemu nie ma konieczności zakupu dodatkowej karty pamięci!... Mediaexpert.plПоскаржитись | 739 zł |
70MAI X200 Omni 32GB FullHD czarnyAlert Stop & Go:nie;Alerty dźwiękowe:tak;A OleOle.plПоскаржитись | 739 zł |
70MAI X200 Omni 32GB FullHD czarnyAlert Stop & Go:nie;Alerty dźwiękowe:tak;A RTV Euro AGDПоскаржитись | 739 zł |
Kamera samochodowa 70mai Omni (X200) (32GB, Czarny) | Wideorejestratory to | 899 zł |
70mai Dash Cam Omni 32GB czarna - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny | 849 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!