Навушники
1More Neo (EO007)
Відео 1Фото 16 | від 74 до 119 zł Легкі бездротові навушники-вкладиші класу True Wireless зразка 2023 з практичним зарядним кейсом, підтримкою спеціального ігрового режиму та чудовою автономністю. Мають порівняно компактні розміри, оптимізовану форму та скромну вагу (4 г). Укомплектовані компактним зарядним кейсом, який легко поміщається у кишеню верхнього одягу чи будь-яку сумку. Завдяки формі вкладок, навушники 1More Neo легко сідають у вушну раковину і не викликають виражених неприємних відчуттів при тривалому використанні. Для підключення до джерела якісного цифрового звуку (смартфону, планшета, ноутбука або плеєра) використовується удосконалений бездротовий інтерфейс Bluetooth 5.2, що забезпечує стабільні з'єднання в радіусі до 10 м. Спеціальний ігровий режим гарантує низький рівень затримок, важливий для комфортн...ого геймінгу. Динамічні драйвери з великою діафрагмою із композитного полімеру створюють збалансоване та точне звучання для адекватного відтворення будь-яких музичних жанрів. Інтелектуальна система шумоподавлення з двома мікрофонами забезпечує якісне захоплення голосу та ефективну фільтрацію шумів. Вбудовані акумулятори Li-Pol дають енергію на 11 год звучання музики, а при використанні комплектного зарядного кейсу час роботи збільшується до 45 год. Завдяки захисту від вологи рівня IPX5, навушники не бояться дощу і крапель поту. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
1MORE NEO prawdziwe bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 52 słuchawki douszne | 119 zł |
Słuchawki 1MORE Neo (EO007-Black) | 74 zł |
Słuchawki TWS 1MORE Neo (białe) | 86 zł |
Słuchawki TWS 1MORE Neo (czarne) | 109 zł |
Słuchawki 1MORE Neo (czarne) | 87 zł |
Słuchawki 1MORE Neo (EO007-Black) | 112 zł |
Słuchawki TWS 1MORE Neo (czarne) | 83 zł |
Słuchawki TWS 1MORE Neo (czarne) | 79 zł |
Słuchawki TWS 1MORE Neo (białe) | 109 zł |
Słuchawki 1MORE Neo (białe) | 87 zł |
Słuchawki 1MORE Neo (czarne) | 109 zł |
Słuchawki 1MORE Neo (białe) | 109 zł |
1more Neo (czarne) - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczko | 95 zł |
1more Neo (białe) - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkom | 85 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!