Аудіоресивер Yamaha R-N800A
Відео 14Фото 5 |
Yamaha R-N800A
Тип:мережевий програвач
Діапазон частот:10 — 100000 Гц
Потужність на канал (8 Ом):100 Вт
Потужність на канал (4 Ом):100 Вт
Співвідношення сигнал/шум:100 дБ
Входи:Phono, S/P-DIF, оптичний
Виходи:Pre-Amp, на сабвуфер
Дод. виходи:тригерний
Всі характеристики
Характеристики R-N800A
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yamaha 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yamaha.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yamaha R-N800A
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Amplituner YAMAHA R-N800A Srebrny | 4 149 zł |
Yamaha R-N800A Czarny, Indiana Line Tesi 661 Ciemny dąb | 7 199 zł |
Yamaha R-N800A 2.1-kanałowy Wi-Fi Bluetooth AirPlay Srebrny | 4 149 zł |
Yamaha MusicCast R-N800A (srebrny) | 4 149 zł |
Amplituner YAMAHA R-N800A Czarny | 4 149 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →