Укулеле Xiaomi Mi Populele 2
Фото 6 |
Xiaomi Mi Populele 2
Тип:укулеле
Дека:ABS (пластик)
Нижня дека:ABS (пластик)
Гриф:ABS (пластик), 14 ладів(у)
Обичайка:ABS (пластик)
Bluetooth-підключення. Обчающий режим.
Всі характеристики
Характеристики Mi Populele 2
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Mi Populele 2
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ukulele Xiaomi Populele 2 Zielone POPULELE 2 GREEN | 749 zł |
Ukulele XIAOMI Populele 2 Różowa | 520 zł |
XIAOMI Xiaomi Populele 2 Zielone | Smart Ukulele | Bluetooth 4.0 | 749 zł |
Xiaomi Populele 2 Różowe - Smart Ukulele - Bluetooth 4.0 | 742 zł |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →