Корм для собак Wolf of Wilderness Soft Wide Acres 12 кг (683653.2)
Wolf of Wilderness Soft Wide Acres 12 kg 1 кг12 кг |
|
М'які гранули із вмістом вологи 18%. Загальна частка м'язового м'яса та інших компонентів тваринного походження становить щонайменше 61 %.
Також підходить для собак, які страждають на нестерпність зерна.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wolf of Wilderness 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wolf of Wilderness.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wolf of Wilderness Soft Wide Acres 12 кг
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wolf of Wilderness Senior „Soft – Wide Acres”, kurczak - 12 kg | 275 zł |
Dwupak Wolf of Wilderness, 2 x 12 kg - Soft - Wide Acres , kurczak | 433 zł |
Wolf of Wilderness Senior „Soft – Wide Acres”, kurczak - 2 x 12 kg | 530 zł |
Dwupak Wolf of Wilderness "Soft & Strong", 2 x 12 kg - SENIOR Wide Acres, | 530 zł |
Dwupak Wolf of Wilderness "Soft & Strong", 2 x 12 kg - Wide Acres, kurczak | 520 zł |
ще 8 пропозицій
Модификації Wolf of Wilderness Soft Wide Acres
Ціни на Wolf of Wilderness Soft Wide Acres |
---|---|---|---|---|
Wolf of Wilderness Soft Wide Acres 1 кг | від 28 zł | 1 пропозиція | ||
Wolf of Wilderness Soft Wide Acres 12 кг | від 265 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →