Машинка для стрижки Wahl Color Pro Cordless
Відео 15Фото 9 |
Wahl Color Pro Cordless |
|
Перукарський набір з серії Color Pro. Машинка для стрижки відрізняється колірним кодуванням насадок, завдяки чому довжину насадки зручно швидко підбирати по колірному відтінку. Це продуктивна і при цьому Автономна модель. Роторний мотор потужністю 10 Вт дозволяє приладу легко зрізати навіть грубі волосся. Вбудований батарейний блок дозволяє працювати в бездротовому режимі до 60 хвилин.
Машинка для стрижки Wahl Color Pro 9649-916 відрізняється хорошою комплектацією. Штатно в наборі передбачено: 10 насадок, гребінець і ножиці. Для догляду за машинкою є щітка і тюбик з маслом. Весь перукарський комплект можна зберігати у місткому чохлі, який є в наборі. Ріжуча головка оснащена ножем з надійної і довговічної нержавіючої сталі. Ширина ножового блоку становить 45 мм, а висота стрижки може регулювати в межах від 1 до 25 мм. Конструкція ріжучого блоку передбачає легке від'єднання ножа, що дозволяє швидко і просто чистити робочу головку під проточною водою. Непоганий рівень автономності і хороша потужність роблять машинку відмінним вибором для будь-якого досвідченого перукаря. Пристрій легко впорається зі створенням стрижки практично будь-якого рівня складності.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wahl.
Купити Wahl Color Pro Cordless
Усі ціни 9 →WAHL - Zestaw maszynek do strzyżenia włosów Color Pro 9649-916 09649-916 | 228 zł |
Wahl Maszynka do strzy?enia w?osów Color Pro 9649-916 Cordless Combo | 228 zł |
Maszynka do włosów Wahl Color Pro Cordless | 139 zł |
Wahl Color Pro Cordless maszynka do strzyżenia włosów 1 szt. | 151 zł |
Maszynka do strzyżenia włosów WAHL Color Pro Cordless 9649-016 | 139 zł |