Настінне кріплення Vogels Sound 3200
Фото 5 |
Vogels Sound 3200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vogels 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vogels.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vogels Sound 3200
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
VogelS SOUND 3200 Uchwyt Do Głośników Biały SOUND 3200W | 200 zł |
Vogels Mocowanie ścienne na głośnik Vogels SOUND 3200 białe (8151270) | 255 zł |
VogelS SOUND 3200 Uchwyt Do Głośników Czarny SOUND 3200B | 171 zł |
Vogels Uchwyt ścienny do głośników Sound 3200 czarny (8151260) | 221 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →