Набір ножів Victorinox Swiss Classic 6.7116.32
Фото 5 |
Victorinox Swiss Classic 6.7116.32 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.7116.32
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Victorinox 6711632 Swiss Classic Gemüsemesser-Set 3-teilig Extra scharfe K | 63 zł |
Victorinox Zestaw noży 3 el. Victorinox kolorowy | 68 zł |
Victorinox ZESTAW NOŻY DO WARZYW I OWOCÓW SWISS CLASSIC, 3 ELEMENTY VICTOR | 96 zł |
Zestaw noży VICTORINOX Swiss Classic (3 elementy) | 69 zł |
Noże kuchenne Victorinox - Zestaw SwissClassic w 3 kolorach RATY 0 | PayPo | 76 zł |
Zestaw noży VICTORINOX Swiss Classic (3 elementy) | 69 zł |
Zestaw noży do warzyw i owoców Swiss Classic, 3 elementy 6.7116.32 | 67 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →