Ліхтарик Varta Dynamo Light LED
Фото 4 |
Varta Dynamo Light LED |
|
Простий, зручний у використанні, автономний та портативний динамо-ліхтарик. Усередині встановлений акумулятор 120 мАгод, який заряджається механічною динамікою. 1 хвилина обертання ручки забезпечує близько 30 хвилин автономного свічення. Підсвічування реалізовано трьома світлодіодами загальною яскравістю 28 лм. Ручний динамо-ліхтарик Varta Dynamo Light LED призначений для аварійного освітлення, коли основне джерело світла вийшло з ладу або в ньому остаточно сіла батарея.
Модель має вологозахисний корпус IP54. Основу пристрою складає ABS-пластик з покращеними удароміцними властивостями. Місце хвату доповнено гумовими вставками. Використання темляка запобігатиме випаданню приладу з рук. Це дуже яскравий ліхтарик із широким просвітом. Дальність світіння становить 24 метри. При необхідності в освітлювачі можна поставити батарейку LIR 2450 3.6V, що дасть можливість приладу працювати як класичний ручний ліхтарик. Підсвічування активується натисканням окремої кнопки. У процесі роботи зарядної динамо-машинки спрацьовує індикатор, діод зеленого кольору. Збільшений за розміром корпус забезпечує зручніше обертання рукоятки динамічного зарядного пристрою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varta.
Купити Varta Dynamo Light LED
Усі ціни 9 →Varta Dynamo latarka z tworzywa sztucznego ABS z 3 białymi 5 mm LED art 63 | 58 zł |
VARTA Power Line Dynamo Light | 72 zł |
Latarka VARTA Dynamo Light | 60 zł |
Varta Latarka Dynamo Light bez baterii i prądu | 64 zł |
- 1 хвилина обертання рукоятки дає вам 30 хв світіння ліхтарика
- Механічна зарядка