Стіл Vango Cuisine
Фото 4 |
Vango Cuisine |
|
Вбудована ємність для миття посуду. Гачки для підвісу посуду. Кошик для сміття.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vango 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vango.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vango Cuisine
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Czajnik turystyczny Vango Cuisine 1,5 l deep grey | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI | 135 zł |
Czajnik turystyczny Vango Cuisine 1,5 l herbal | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA | 135 zł |
Garnek turystyczny Vango Cuisine Non-Stick Pot 1,5 l deep grey | WYSYŁKA W | 210 zł |
Garnek turystyczny Vango Cuisine Non-Stick Casserole deep grey | WYSYŁKA W | 230 zł |
Garnek turystyczny Vango Cuisine Non-Stick Casserole | WYSYŁKA W 24H | 30 | 230 zł |
Garnek turystyczny Vango Cuisine Non-Stick Pot 1,5 l herbal | WYSYŁKA W 24 | 250 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →