Мультиметр UNI-T UT603
Відео 2Фото 4 |
UNI-T UT603
Пристрій:мультиметр
Опір:200 Ом, 20 МОм
Всі характеристики
Характеристики UT603
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог UNI-T 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі UNI-T.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити UNI-T UT603
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
UNI-T UT603 Indukcyjność Pojemność Metry LCR Metr podręcznik Zasięg Czapka | 186 zł |
Uni-T Miernik uniwersalny UT603 (MIE0260) | 198 zł |
MIERNIK POJEMNOŚCI, INDUKCYJNOŚCI I REZYSTANCJI UT-603 | 199 zł |
UNI-T UT603/MIE0260 nowoczesny multimetr indukcyjność pojemność rezystancj | 199 zł |
Відеоогляди
Модельні відмінності:
- Модель UT601 — немає функції вимірювання індуктивності, є функція вимірювання ємності
- Модель UT602 — немає функції вимірювання ємності, є функція вимірювання індуктивності
- Модель UT603 — є функції вимірювання індуктивності та ємності
РекомендуємоПорівняти в таблиці →