Автоакумулятор Tudor Start-Stop EFB
від 448 до 537 zł Призначення:авто Ємність:60 - 75 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:640 - 730 A |
Модифікації Tudor Start-Stop EFB 3
Start-Stop EFB TL600 | + праворуч | 60 Агод | 242x175x190 мм | 468 zł | Amazon.pl | |
Start-Stop EFB TL652 | + праворуч | 65 Агод | 278x175x175 мм | 448 zł | Amazon.pl | |
Start-Stop EFB TL752 | + праворуч | 75 Агод | 315x175x175 мм | 537 zł | Amazon.pl |
Рекомендуємо