Akumulator samochodowy Tudor Start-Stop EFB
od 448 do 537 zł Przeznaczenie:do samochodów osobowych Pojemność:60 - 75 Ah Napięcie:12 V Prąd rozruchowy:640 - 730 А |
Modyfikacje Tudor Start-Stop EFB 3
Start-Stop EFB TL600 | P+ | 60 Ah | 242x175x190 mm | 468 zł | Amazon.pl | |
Start-Stop EFB TL652 | P+ | 65 Ah | 278x175x175 mm | 448 zł | Amazon.pl | |
Start-Stop EFB TL752 | P+ | 75 Ah | 315x175x175 mm | 537 zł | Amazon.pl |
Polecamy