WEB-камера Trust Teza 4K Ultra HD Webcam (24280)
Відео 1Фото 13 |
Trust Teza 4K Ultra HD Webcam |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.
Купити Trust Teza 4K Ultra HD Webcam
Усі ціни 15 →Zaufaj Teza 4K Ultra HD Kamera internetowa 3840x2160 z 2 wbudowanymi mikro | 368 zł |
Trust Kamera TEZA 4K UHD UVTRURH00000015 | 666 zł |
Trust Teza 4k UHD Webcam KMI-TRU-009 | 612 zł |
Trust Kamera TEZA 4K UHD UVTRURH00000015 | 678 zł |
Trust Kamera TEZA 4K UHD | 675 zł |
Автоматичний фокус
Trust Teza 4K - веб-камера від бренду з Нідерландів з роздільною здатністю Ultra HD, тобто 3840х2160 пікселів. Тоді як більшість вбудованих у ноутбук веб-камер видають картинку лише 720p або у кращому разі 1080p. Вміє автоматично налаштовувати білого залежно від освітлення у кімнаті та фокусної відстані.
Шторка приватності
Автофокус дозволяє поперемінно показувати у кадрі своє обличчя та дрібні предмети поблизу, включаючи паперові аркуші з текстом. Це робить веб-камеру придатною як для ділових дзвінків, так і для відеоуроків. А коли веб-камера не використовується, об'єктив можна тимчасово закрити шторкою, що забезпечує стовідсоткову приватність.
Придушення шумів
Пара вбудованих мікрофонів записує звук у режимі стерео, що дозволяє чітко розрізняти, хто з кількох людей у кадрі говорить. Також це забезпечує функцію придушення небажаних фонових шумів. У комплекті постачається тринога та перехідник на USB Type-C. Користувачам повільного інтернету краще вибрати 1080p камеру Trust Tyro.