Вентилятор TRISTAR VE-5841
Фото 4 |
TRISTAR VE-5841 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TRISTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TRISTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TRISTAR VE-5841
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tristar VE-5841 bezprzewodowy wentylator stołowy średnica 165 cm 4 prędkoś | 155 zł |
Wentylator Tristar VE-5841 Biały | 144 zł |
Tristar Ve-5841 Fan Biały One Size / EU Plug VE5841 | 116 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →