Літня шина Triangle EffeXSport TH202 215/55 R17 98Y
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Triangle EffeXSport TH202 215/55 R17 98Y 215/55 R17 98 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle EffeXSport TH202 215/55 R17 98Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Triangle Effexsport TH202 (215/55 R17 98Y) CBPTH20221J17YFJ | 366 zł |
Opona Triangle 215/55R17 TH202 98Y XL RG - opony letnie CBPTH20221J17YFJ | 233 zł |
TRIANGLE 215/55 R17 TH202 98Y XL RG | 234 zł |
Відеоогляди
Модификації Triangle EffeXSport TH202 215/55 R17 98Y
Ціни на Triangle EffeXSport TH202 215/55 R17 98Y |
---|---|---|---|---|
Triangle EffeXSport TH202 215/55 R17 98Y | від 233 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →