Велоліхтар TRELOCK LS 950
TRELOCK LS 950 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TRELOCK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TRELOCK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TRELOCK LS 950
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Trelock 8004522 zestaw oświetlenia baterii dla dorosłych LS 950/720 czarny | 364 zł |
Trelock Trelock LS 950 Control Ion/LS 720 Set Czarny 70 lm Oświetlenie row | 333 zł |
Trelock Ls 950 Control Ion 70 Fb Front Light Czarny 70 Lumens | 442 zł |
Додаткові функції і можливості велоліхтаря TRELOCK LS 950:
- LCD дисплей
РекомендуємоПорівняти в таблиці →