Гейнер Trec Nutrition Mass XXL 4.8 кг
Trec Nutrition Mass XXL 4.8 kg багато білка |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trec Nutrition 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trec Nutrition.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trec Nutrition Mass XXL 4.8 кг
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Trec Nutrition MASS XXL Vanilla 4800g | 199 zł |
TREC Mass XXL 4800 g WANILIA MASA GAINER BIAŁKO TREC Mass XXL - 4800 g VANILLA PORCJOWANIE MASS XXL Jednorazową porcję preparatu – 70 g (3 miarki) - rozpuścić w 200 ml... щеwody lub mleka, używając do tego szejkera lub miksera. Stosować 4 porcje dziennie. W dni treningowe : I porcja rano po przebudzeniu, II porcja do 1,5 godziny po treningu, pozostałe porcje pomiędzy posiłkami. W dni nietreningowe : I porcja rano po przebudzeniu, pozostałe porcje pomiędzy posiłkami. OSTRZEŻENIA Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Produkt może zawierać: soję , jaja , orzeszki ziemne i orzechy . NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED KOŃCEM, NUMER PARTII PRODUKCYJNEJ: Patrz dolna część opakowania. SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu, w temp. 15–25°C, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić od światła i wilgoci. Po otwarciu spożyć w ciągu 3 miesięcy. SKŁADNIKI GAINER MASS XXL Maltodekstryny (56,9%); koncentrat białka serwatkowego (z mleka ) (23,8%); dekstroza (11,0%); kakao dla smaku czekoladowego; substancja zagęszczająca – skrobia modyfikowana (z jęczmienia ); aromaty; regulator kwasowości dla smaku truskawkowego – kwas cytrynowy; koncentrat soku z buraka dla smaku truskawkowego; substancje słodzące – cyklaminian sodu, sacharynian sodu; kompleks witamin [witamina C (kwas L-askorbinowy); niacyna (nikotynamid); witamina E (octan DL-alfa-tokofer Erli.plПоскаржитись | 171 zł |
Trec Mass Xxl 4800GWysokiej jakości odżywka na masę typu gainer której każda porcja charakteryzuje się znakomitym smakiem bardzo dużą wartością... щеodżywczą umożliwia szybkie łatwe zbilansowanie diety oraz wpływa na jej znaczne urozmaicenie charakteryzuje się bowiem dopracowanym smakiem rozpuszczalnośc Budujmase.plПоскаржитись | 190 zł |
Gainer Mass Xxl W Proszku - Truskawkowy - 4800 gOpis kompleksu węglowodanów białka serwatkowego mass xxl mass xxl jest produktem typu bdquo gainer rdquo wyprodukowanym na ba... щеzie wysokiej jakości koncentratu białka serwatki oraz odpowiednio dobranych mono oligo polisacharydów zawiera on węglowodany oraz białko które przyczynia się do wzrostu utrzymania masy mięśniowej preparat wzbogacono kompleks witamin zawierający wit b6 która wspomaga prawidłowy metabolizm protein glikogenu komu polecamy mass xxl mass xxl to produkt polecany sportowcom dążącym do szybkiego wzrostu masy ciała porcja produktu zalecana do spożycia ciągu dnia to 280 mass xxl czyli anaboliczny gainer gainer mass xxl to doskonałe uzupełnienie diety osób okresie zwiększania masy mięśniowej dążąc do przyrostu masy mięśniowej musisz regularnie zasilać swój organizm porcjami odpowiednio zbilansowanego pożywienia co oznacza prawidłowe zbilansowanie tym przypadku chodzi odpowiedni stosunek białka do węglowodanów podstawowym zaleceniem na bazie którego układa się diety ukierunkowane na zwiększenie masy jest 80 zawartości węglowodanów 20 białka właśnie na bazie takiej proporcji opracowany został skład sztandarowego gainera mass xxl ten gainer to znakomite uzupełnienie codziennego żywienia okresie budowania mięśniowej jeśli chcesz uzupełnić swoją dietę dodatkowe źródło węglowodanów białka mass xxl jest dla ciebie mass xxl to idealne rozwiązanie porze potreningowej oczywiście po uprzednim uzupełnieniu węglowodanów carbo vitargo antykatabolików aminokwasy bcaa glutamina organizm po intensywnym wysiłku jest tak skoncentrowany na regeneracji mięśniowej że zmuszenie go do trawienia ciężkostrawnego posiłku mogłoby tylko zakłócać ten ważny kontekście adaptacji treningowej proces pamiętaj potreningowe okno anaboliczne nie zamyka się 15 minut po zakończeniu treningu ono może być otwarte jeszcze wiele godzin tego względu jako potreningowy posiłek doskonale sprawdzi się gainer jego płynna postać spowoduje że nie będzie on nadmiernie obciążał układu pokarmowego podstawą profilu węglowodanowego są maltodekstryny nie fruktoza czy sacharoza które są cukrami słabo odbudowującymi mięśnie bazą białkową mass xxl jest białko serwatkowe które będzie dodatkowo wzmacniać potencjał anaboliczny okresie potreningowym komu polecany jest gainer gainer polecany jest szczególnie osobom aktywnym fizycznie oraz sportowcom wyczynowym jako odżywka mająca podbić kaloryczność diety jego składzie znajduje się znaczna przewaga węglowodanów nad białkami przyda się zatem przede wszystkim osobom których celem jest budowanie masy mięśniowej ze względu na obecność zarówno składników budulcowych jak energetycznych gainer można stosować jako odżywkę podbijającą kalorie ponadto szczególnie polecany jest osobom ektomorficznym typie metabolicznym ektomorficy cechują się szybką przemianą materii oraz trudnościami przybieraniu na wadze zarówno masie mięśniowej jak tkance tłuszczowej odżywka węglowodanowo ndash białkowa typu gainer będzie świetnym rozwiązaniem dla tak... Trec.plПоскаржитись | 190 zł |
Trec, Gainer, Mass XXL, 4800 g, waniliaSuplement diety, Trec, Gainer, Mass XXL, 4800 g, wanilia gainer odżywka w formie proszku bogate źródło pełnowartościow EmpikПоскаржитись | 170 zł |
ще 16 пропозицій
Модификації Trec Nutrition Mass XXL
Ціни на Trec Nutrition Mass XXL |
---|---|---|---|---|
Trec Nutrition Mass XXL 1 кг | від 38 zł | 36 пропозицій | ||
Trec Nutrition Mass XXL 3 кг | від 109 zł | 33 пропозиції | ||
Trec Nutrition Mass XXL 4.8 кг | від 170 zł | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 160 zł
вуглеводно-білковий, сироватковий, порція: 100 г, білок - 13 г, вуглеводи - 79 г, 384 ккал, упаковка: 5000 г, порцій 50
від 131 zł
вуглеводно-білковий, сироватковий, порція: 100 г, білок - 10 г, вуглеводи - 87 г, 393 ккал, упаковка: 5000 г, порцій 50
від 41 zł
вуглеводний, Добавки: комплекс вітамін, Порція: 50 г, вуглеводи - 47.5 г, Калорійність: 192 ккал, Упаковка: 1000 / 3500 г, порцій 20 / 70 шт, Країна походження: Польща
від 38 zł
вуглеводно-білковий, сироватковий, Добавки: комплекс вітамін, Порція: 280 г, білок - 53.3 г, вуглеводи - 208 г, Калорійність: 1077 ккал, Упаковка: 1000 - 4800 г, порцій 3 - 17 шт, Країна походження: Польща
від 30 zł
вуглеводно-білковий, сироватковий, Добавки: комплекс вітамін, Порція: 50 г, білок - 10 г, вуглеводи - 36.7 г, Калорійність: 191 ккал, Упаковка: 1000 - 5000 г, порцій 20 - 100 шт, Країна походження: Польща
від 14 zł
білково-вуглеводний, Добавки: комплекс вітамін, Порція: 70 г, білок - 21 г, вуглеводи - 41.3 г, Калорійність: 254 ккал, Упаковка: 500 / 3000 г, порцій 7 / 43 шт, Країна походження: Польща
від 36 zł
вуглеводно-білковий, комплексний, Добавки: креатин, комплекс вітамін, Порція: 100 г, білок - 15 г, вуглеводи - 75 г, Калорійність: 376 ккал, Упаковка: 1000 - 6800 г, порцій 10 - 68 шт, Країна походження: Польща
від 136 zł
вуглеводно-білковий, комплексний, Добавки: креатин, комплекс вітамін, Порція: 334 г, білок - 50 г, вуглеводи - 252 г, Калорійність: 1250 ккал, Упаковка: 2720 / 5440 г, порцій 8 / 16 шт, Країна походження: США
від 32 zł
вуглеводно-білковий, сироватковий, Добавки: комплекс вітамін, Порція: 400 г, білок - 55 г, вуглеводи - 321 г, Калорійність: 1520 ккал, Упаковка: 1000 - 5800 г, порцій 2 - 14 шт, Країна походження: Польща
від 19 zł
білково-вуглеводний, комплексний, Добавки: комплекс вітамін, Порція: 260 / 280 г, білок - 52 г, вуглеводи - 182 г, Калорійність: 1060 ккал, Упаковка: 280 - 6800 г, порцій 1 - 26 шт, Країна походження: Канада
від 44 zł
вуглеводний, Добавки: комплекс вітамін, Порція: 17.5 г, вуглеводи - 15 г, Калорійність: 60 ккал, Упаковка: 700 г, порцій 40 шт, Країна походження: Польща
від 13 zł
вуглеводний, Добавки: комплекс вітамін, Порція: 30 г, вуглеводи - 28 г, Калорійність: 112 ккал, Упаковка: 1000 / 3000 г, порцій 33 / 100 шт, Країна походження: Польща