Пальник TOPEX 44E142
Фото 4 |
TOPEX 44E142 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPEX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPEX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPEX 44E142
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lampa lutownicza gazowa 19 kW na naboje 190 g 44E142 | 124 zł |
Topex Topex Lampa lutownicza gazowa na naboje 190 g | 70 zł |
Lampa lutownicza na gaz 190g | 95 zł |
Topex Lampa lutownicza gazowa na naboje (44E142) | 138 zł |
TOPEX Lampa lutownicza gazowa na naboje 190 g 4,4E+143 | 76 zł |
Lampa lutownicza na gaz 190g | 95 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →