Сокира Top Tools 05A308 0.8 кг
Top Tools 05A308 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Top Tools 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Top Tools.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модифікації моделі:
- Модель 05A306 — вага 600 г
- Модель 05A308 — вага 800 г
- Модель 05A310 — вага 1000 г
- Модель 05A312 — вага 1250 г
Модификації Top Tools 05A308
Ціни на Top Tools 05A308 |
---|---|---|---|---|
Top Tools 05A306 0.6 кг | від 24 zł | 2 пропозиції | ||
Top Tools 05A308 0.8 кг | від 29 zł | 2 пропозиції | ||
Top Tools 05A310 1 кг | від 33 zł | 1 пропозиція | ||
Top Tools 05A312 1.3 кг | від 50 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →