Скейтборд Tony Hawk 540 Series 7.5
Фото 4 |
Tony Hawk 540 Series 7.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tony Hawk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tony Hawk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tony Hawk 540 Series 7.5
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tony Hawk SS 540 kompletna deskorolka TSS-COM-0603 | 187 zł |
Tony Hawk SS 540 Deskorolka Klasyczna - Highway - 7.5"-ScootWorld.pl | 300 zł |
Deskorolka Tony Hawk 540 Complete Highway Multi Tss-Com-0603 | 147 zł |
Deskorolka Tony Hawk 540 Complete Highway Multi (kolor Czarny) | 219 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →