Бокс Thule Force XT L (6357B)
Фото 10 | Очікується у продажу 2 327 zł Тип: бокс; Встановлення: на поперечки; Вантажопідйомність (кг): 75; Внутрішній об'єм (л): 450; Відкривання: двобічне; Кількість пар лиж: 7; Матеріал корпуса: пластик; Зовнішні розміри (см): 190x84x46; Вага (кг): 18.7; Довжина поперечин: |
Thule Force XT L |
|
Багажник обладнаний центральним замком.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Thule Force XT L
Ціни на Thule Force XT L |
---|---|---|---|---|
Thule Force XT S | від 1 893 zł | 4 пропозиції | ||
Thule Force XT M | від 2 549 zł | 2 пропозиції | ||
Thule Force XT XL | від 3 059 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →