Підгузки Tena Slip ProSkin Plus XS / 30 pcs
Tena Slip ProSkin Plus XS / 30 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tena 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tena.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tena Slip ProSkin Plus XS / 30 pcs
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tena Men Extra Light x 14 sztuk | 18 zł |
TENA Dry Kids XL (11-25 kg) x 30 sztuk | 53 zł |
TENA Dry Kids XL+ (15-30kg) x 30 sztuk | 56 zł |
TENA Lady Slim Normal x 12 sztuk | 15 zł |
TENA BED Plus 60cmx90cm x 5 sztuk | 13 zł |
TENA Slip ProSkin Plus XS x 30 sztuk | 72 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →