Самокат Tempish Nixin 145 Al
Фото 7 |
Tempish Nixin 145 Al |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tempish 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tempish.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tempish Nixin 145 Al
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tempish Nixin 145 Al Scooter Posrebrzany 1050000232-pink | 282 zł |
Hulajnoga dla dzieci TEMPISH Nixin 145 | 349 zł |
TEMPISH Nixin 145 Pink | 220 zł |
Hulajnoga Tempish Nixin 145 (kolor Czarny. Zielony. Różowy) | 333 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →