ТВ-антена TechniSat SmartTenne 2HD (0000/7814)
TechniSat SmartTenne 2HD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TechniSat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TechniSat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TechniSat SmartTenne 2HD
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TECHNISAT Antena TECHNISAT SmartTenne 2HD Biały | 95 zł |
Antena zewnętrzna TECHNISAT SmartTenne 2HD SMARTTENNE 2HD LTE | 95 zł |
Antena RTV TechniSat SmartTenne 2HD | 119 zł |
Antena zewnętrzna DVB-T/DAB+/FM TECHNISAT SmartTenne 2HD, 28 dB | 186 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →