Оперативна пам'ять Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 2x8Gb TLZRD416G3200HC16CDC01
Відео 13Фото 8 |
Team Group TLZRD416G3200HC16CDC01 3200 МГц CL16 (16-18-18-38) 3600 МГц CL18 |
|
Двоканальний комплект швидкодіючої оперативної пам'яті, що складається з двох односторонніх модулів типу DDR4 (2х8 Гб), здатних стабільно працювати з тактовою частотою 3200 МГц. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії з сімейства T-Force Vulcan 2019 року. Призначений для вимогливих геймерів і ентузіастів розгону, які вміють досягати приросту продуктивності шляхом оверклокінгу основних системних компонентів.
Орієнтований на використання у складі багатоцільових ПК та ігрових систем, заснованих на платформі Intel Core (від 6-го до 12-го покоління) або на базі процесорів AMD Ryzen (Zen/Zen2/Zen3). Значного сумарного об'єму пам'яті 16 Гб вистачить для всіх популярних ігрових проєктів 2011-2021 року і більшості ресурсоємних додатків. Комплект модулів оперативної пам'яті Team Group Vulcan Z DDR4 2x8GB TLZRD416G3200HC16CDC01 орієнтований на використання з материнськими платами, що підтримують технологію XMP 2.0, яка допоможе автоматично встановити продуктивний режим роботи (DDR4-3200, CL16-18-18-38 при напрузі 1,35 В). У ситуаціях, коли XMP 2.0 не підтримуються, модулі будуть працювати в безпечному режимі з частотою 2133 МГц і таймінгами CL15-15-15-36 при 1,2 В. в цьому випадку для установки заявлених параметрів потрібна ручна налаштування ряду параметрів UEFI BIOS. Модулі оснащені низькопрофільними алюмінієвими радіаторами-теплорозподільниками.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Team Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Team Group.
Купити Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 2x8Gb TLZRD416G3200HC16CDC01
Усі ціни 7 →Team Vulcan Z 16GB DDR4 Kit 2x8GB 3200MHz CL16 TLZRD416G3200HC16CDC01 | 299 zł |
Team Group Team T-Force Vulcan Z | 210 zł |
Grupa zespołu T-FORCE VULCAN Z TLZGD416G3200HC16CDC01 moduł pamięci 16 Go | 180 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Team Group Pamięć Vulcan Z DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz | 208 zł |
Team Group Vulcan 16 Gb 2x8gb Ddr4 3200mhz Ram Czerwony TLZRD416G3200HC16C | 224 zł |
MODUŁ TEAMGROUP DDR4 16 GB 2X8 GB 3200 MHZ Vulcan Z Rojo/CL 1 | 260 zł |
Pamięć TEAM GROUP (DIMM\DDR4\16 GB\3200MHz\1.35V\16 CL\DUAL) | 195 zł |
Модификації Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 2x8Gb
Ціни на Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 2x8Gb TLZRD416G3200HC16CDC01 | від 180 zł | 7 пропозицій | ||
Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 2x8Gb TLZRD416G3600HC18JDC01 | від 188 zł | 7 пропозицій |